TV8 ödül alan Kerimcan Durmaz'a Erkan Petekkaya'dan yanıt! Prim çalışması | Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

TV8 ödül alan Kerimcan Durmaz’a Erkan Petekkaya’dan yanıt! Prim çalışması

TV8 ödül alan Kerimcan Durmaz'a Erkan Petekkaya'dan yanıt! Prim çalışması

TV8 ödül alan Kerimcan Durmaz’a Erkan Petekkaya’dan yanıt! Prim çalışması TV8 ödüllerine damga vuracak açıklamalar gelmeye devam ediyor, geçtiğimiz dönemde sosyal medyada yapmış olduğu hareketler ile tepki çeken ve sonrasında uzun süre sessiz kalan Kerimcan Durmaz yapmış olduğu müzik ile gündeme gelmişti.

GERGİNLİK SONU MAHKEME İŞARET EDİLDİ!

Kerimcan durmaz ise yapılan açıklamaların kişilik haklarına zarar vermesi durumun ‘da mahkemeye başvuracağını iddia etmişti. Petekkaya ise bomba bir çıkış yaparak Kerimcan Durmaz’a yönelik olarak Prim çalışmasını üzülerek izliyorum dedi!

SOSYA LMEDYA İKİYE BÖLÜNDÜ!

Sosyal medyada kısa sürede trend olan açıklamalar binlerce yorum alırken kullanıcıların bir kısmı Kerimcan Durmaz’a destek olurken diğer kısmı ise Erkan Petekkaya’ya destek olduğu görüldü!

Kerimcan Durmaz, son çıkardığı şarkısıyla TV8’de ödül almasına sinirlenen Erkan Petekkaya’ya sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla yanıt verdi. Durmaz, “Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı’ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim” dedi.

TV8’de ekrana gelen Kırmızı Oda dizisinde Sadi karakterini canlandıran Erkan Petekkaya, sosyal medya fenomenliğinin ardından şarkıcılığa adım atan Kerimcan Durmaz‘ın TV8’de düzenlenen törende ödüle layık görülmesine sert tepki gösterdi. Petekkaya, “Helal olsun. Sizler utanmaz, iflah olmaz, kötü kişilersiniz. Acun Bey yuh size. Ahlak yoksunu. Utanıyorum senin kanalında olduğum için. Acun efendi yuh” dedi.

KERİMCAN DURMAZ’DAN YANIT GELDİ

Erkan Petekkaya’nın paylaşımları ve açıklamaları sonrasında Kerimcan Durmaz’dan yanıt geldi. Durmaz, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

“Hiçbir kasıt içermemesine rağmen herkesten özür dilediğim, onun akabinde Türk yargısı tarafından yargılaması yapılıp hüküm verilen bir konu üzerinden, aradan yıllar geçmesine rağmen halen birtakım çevrelerce prim yapılmaya çalışılmasını üzülerek izliyorum.

“İŞLERİMİ KARALAMALARINA MÜSAADE ETMEYECEĞİM”

Kimsenin, yüzlerce kişinin emek verdiği, milyonların beğenip oyladığı, yaptığım ve yapacağım işleri karalamaya çalışmasına müsaade etmeyeceğim.

“YASAL HAKLARIMI KULLANACAĞIM”

Tarafımı da dahil ederek Acun Ilıcalı‘ya yapılan bu seviyesiz ve hakaret içeren yorumu şiddetle kınıyorum. Kişilik haklarıma zarar verilmeye devam ederse de yasal haklarımı kullanacağımı herkesin bilmesini isterim.”

TV8 ödül alan Kerimcan Durmaz'a Erkan Petekkaya'dan yanıt! Prim çalışması