MHP'den Acun Ilıcalı ve Hasan Can Kaya tepkisi: Konuşanlar adlı program çukurdur, Hasan Can Kaya seviyesizdir dedi! | Magazin Haberleri
DOLAR

18,5033$% -0.15

EURO

18,1806% 0.78

STERLİN

20,5596£% 1.76

GRAM ALTIN

985,90%-0,15

ÇEYREK ALTIN

1.616,00%-0,91

a
  • Baykuş Haber
  • Magazin Haberleri
  • MHP’den Acun Ilıcalı ve Hasan Can Kaya tepkisi: Konuşanlar adlı program çukurdur, Hasan Can Kaya seviyesizdir dedi!

MHP’den Acun Ilıcalı ve Hasan Can Kaya tepkisi: Konuşanlar adlı program çukurdur, Hasan Can Kaya seviyesizdir dedi!

MHP’den Acun Ilıcalı ve Hasan Can Kaya tepkisi: Konuşanlar adlı program çukurdur, Hasan Can Kaya seviyesizdir dedi! Youtube üzerinde milyonlarca kişiye erişen içerikleri ile dikkat çeken Hasan Can Kaya MHP ve siyasal İslamcıların hedefinde..

Kısa süre önce Acun Ilıcalı ile anlaşan ve Exxen TV ‘de ekrana gelen programı ile milyonlarca kişi tarafından izlenen programla ilgili Rtük açıklama yapmıştı, TRÜK ardından bir tepkide MHP partisinden geldi..

SOSYAL MEDYA KULLANICILARI İSTEYEN DİNLER İSTEMEYEN DİNLEMEZ DİYEREK TEPKİ GÖSTERDİ.

Son günlerde küfür tartışmaları ile gündeme gelen Hasan Can Kaya’nın sunduğu Konuşanlar programı TBMM’ye taşındı. Genel Kurul’da konuyla ilgili açıklama yapan ve Acun Ilıcalı’ya da tepki gösteren MHP Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, “Konuşanlar adlı program çukurdur, vasattır. Sunucusu Hasan Can Kaya seviyesizdir ve Türk toplumunun değerlerinin altına dinamit koyup patlatmaya çalışan anlayışın ekranlara tezahürüdür” dedi.

Son günlerde konuğunun ailesine ettiği küfürle gündem olan komedyen Hasan Can Kaya ve Konuşanlar programı Meclis’te de tartışıldı. Konuyla ilgili açıklama yapan Mhp Hatay Milletvekili Lütfi Kaşıkçı, Acun Ilıcalı‘nın sahibi olduğu Exxen‘de yayınlanan Hasan Can Kaya’nın Konuşanlar programıyla ilgilisert sözler sarf etti.

“KONUŞANLAR ÇUKURDUR”

Konunun ofansif mizah denilerek geçiştirilemeyeceğini ifade eden Kaşıkçı, “Konuşanlar adlı program çukurdur, vasattır. Sunucusu Hasan Can Kaya seviyesizdir ve Türk toplumunun değerlerinin altına dinamit koyup patlatmaya çalışan anlayışın ekranlara tezahürüdür. Yapılan iş ‘İçerik üretmek, kara mizah ya da ofansif mizah’ denilerek geçiştirilemez.” dedi.

“ACUN ILICALI İSMİ MERCEK ALTINA ALINMALI”

Sahne ve seyirci ilişkisinin bir saygı temeli üzerine kurulu olduğunu belirten Kaşıkçı şöyle devam etti:

“Konuğun sunucuya, sunucunun konuğa küfretmesiyle gelinen seviyeyi ve bu durumun ifade özgürlüğüyle savunulmasını Ülkü Ocaklarından yetişen bir birey olarak anlamak mümkün değildir. Ayrıca, reyting uğruna değerlerimizi aşağılayan programlara kendi mecrasında izin ve yayın hakkı tanıyan Acun Ilıcalı ismi acil mercek altına alınmalı, her şeyin daha fazla abonelik ve daha fazla reyting olmadığı ve milletimizin korunması gereken manevi değerlere sahip olduğu kendisine hatırlatılmalıdır.”

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Neslihan Atagül’ü eski rol arkadaşı Serra Arıtürk’le aldattığı ileri sürülen Kadir Doğulu açıklama yaptı!

HIZLI YORUM YAP