Buket Aydın'ın Derin göğüs dekolteli pozuna beğeni butonunu çöktürdü! | Magazin Haberleri
DOLAR

$%

EURO

%

STERLİN

£%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

a

Buket Aydın’ın Derin göğüs dekolteli pozuna beğeni butonunu çöktürdü!

Buket Aydın’ın Derin göğüs dekolteli pozuna beğeni butonunu çöktürdü! Emir Sarıgül ile bir dargın bir barışık olan Buket Aydın paylaştığı derin göğüslü dekolteli pozu ile binlerce beğeni aldı.

Ünlü Sunucunun İnstagram paylaşımı binlerce kişinin beğenisine ulaştı, derin göğüs dekoltesi ile beğeni butonu çöktü. Binlerce kişi olumlu tepki verdiği paylaşıma beğeni gelmeye devam ediyor.

Emir Sarıgül ile bir dargın bir barışık aşk yaşayan Buket Aydın, yalanladığı ilişkisi ile uzun süre gündemi meşgul etti.

 

“Asla barışmayacağım” diyen ve ardından Emir Sarıgül ile görüntüleri ifşa olan Aydın bu kez de derin göğüs dekoltesi ile adından söz ettirdi. Aydın, paylaşımının köşesine siyah bir kalp emojisi koyması da dikkat çekti. Aydın’ın derin dekolteli paylaşıma sosyal medyadan beğeni yağdı.

EMİR SARIGÜL İLE BARIŞMIŞLARDI

Kısa süre önce Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktaladığını, asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söyleyen Buket Aydın, Emir Sarıgül ile Yeniköy’de sevgilisinin teknesine binerken görüntülenmişti.

EMİR SARIGÜL İLE BARIŞMIŞLARDIKısa süre önce Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktaladığını, asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söyleyen Buket Aydın, Emir Sarıgül ile Yeniköy'de sevgilisinin teknesine binerken görüntülenmişti.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Fulya Öztürk’ün sunacağı programın detayları belli oldu

HIZLI YORUM YAP