Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın cenazesinde gözyaşları sel oldu! » Baykuş Haber
Connect with us

Magazin Haberleri

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesinde gözyaşları sel oldu!

Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş'ın cenazesinde gözyaşları sel oldu!

Alişan’ın kardeşi Selçuk Tektaş’ın cenazesinde gözyaşları sel oldu! Korona virüs sebebi ile hayatını kaybeden Selçuk Tektaş’ın cenazesin2de göz yaşları sel oldu. Acılı eşi ile göz yaşlarına hakim olmadı.

Acılı eş Merve Tektaş ise eşini beni hiç üzmedin, hakkım helal olsun ne olur gitme Selçuk  dediği anlar ise yürekleri dağladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’da Telefon ile Başsağlığı Diledi

Sanatçı Alişan‘ın 4 haftadır yoğun bakımda koronavirüs tedavisi gören ve bir süre önce entübe edilen kardeşi Selçuk Tektaş hayatını kaybetti. Bugün son yolculuğuna uğurlanan Tektaş’ın cenaze namazında gözyaşları sel oldu.

“SANA HAKKIM HELAL OLSUN”

Selçuk Tektaş’ın iki çocuğunu annesi Merve Tektaş ise cenaze töreninde güçlükle ayakta durdu. Gözyaşlarına boğulan acılı eş, cenaze namazının ardından tabutun araca yüklendiği gördüğünde “Gitme, gitmesin lütfen. Selçuk hakkım sana helal olsun. Teşekkür ederim her şey için. Beni hiç üzmedin sen” diyerek feryat etti.

ALİŞAN AYAKTA DURMAKTA GÜÇLÜK ÇEKTİ

Kardeşinin ölümüyle yıkılan Alişan, bir an olsun tabutun başından ayrılmazken cenaze namazı kılınırken zor anlar yaşadı. Kardeşinin adını duyduğu an gözyaşlarına boğulan şarkıcı, ayakta durmakta zorlanınca yakın arkadaşı yardımına koştu.

ERDOĞAN BAŞSAĞLIĞI DİLEDİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da Alişan’ı arayarak başsağlığı diledi. Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Cumhurbaşkanı Erdoğan, görüşmede Selçuk Tektaş’a Allah’tan rahmet, ailesine ve dostlarına başsağlığı temennisinde bulundu.