Kadın » Baykuş Haber
DOLAR

18,5281$% 0.4

EURO

17,8636% 0.94

STERLİN

19,9571£% 0.71

GRAM ALTIN

982,54%1,74

ÇEYREK ALTIN

1.623,00%0,92

a

Kadın Haberleri

Gerici Bir imam, kadınların üniversite eğitimi almasını haram Gerici Bir imam, kadınların üniversite eğitimi almasını haram
Radikal islamcı İran’da halk ayaklandı, Mollalar kaçmak için yol arıyor, Sokaklar yangın yeri Radikal islamcı İran’da halk ayaklandı, Mollalar kaçmak için yol arıyor, Sokaklar yangın yeri
Evde Cilt Bakımı Yaparken Uygulayabileceğiniz 8 Basit Yöntem Evde Cilt Bakımı Yaparken Uygulayabileceğiniz 8 Basit Yöntem
Alanya’da Fığla Mahallesi, Hacıgökmen Apartmanı’nda Suriyeli kadın keserle saldırdı Alanya’da Fığla Mahallesi, Hacıgökmen Apartmanı’nda Suriyeli kadın keserle saldırdı
İsveç’te yoldan geçen kadına yumruk atan Arap sığınmacı sınır dışı edilemedi! Vatandaşlık aldığı ortaya çıktı! İsveç’te yoldan geçen kadına yumruk atan Arap sığınmacı sınır dışı edilemedi! Vatandaşlık aldığı ortaya çıktı!
Erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın? Erkeğin aşık olduğunu nasıl anlarsın?
Çağatay Akman, Öykü Uslu’yu evinin önünde darp ettiği gerekçesi ile yargılanıyor, Kavga kameralara yansımış! Çağatay Akman, Öykü Uslu’yu evinin önünde darp ettiği gerekçesi ile yargılanıyor, Kavga kameralara yansımış!
Kadıköy Tavşantepe metro da kadına bıçak çekildi! Kadıköy Tavşantepe metro da kadına bıçak çekildi!
Betül Gündoğar erkek arkadaşı M.D.’den Ölüm tehdidi alıyorum” diyerek polise koştu! Serbest bırakıldı! Betül Gündoğar erkek arkadaşı M.D.’den Ölüm tehdidi alıyorum” diyerek polise koştu! Serbest bırakıldı!
Twist örgü birbirinden özel saç stilleri Twist örgü birbirinden özel saç stilleri
Türkiye’de kadına şiddet ve taciz neden artış gösteriyor? Türkiye’de kadına şiddet ve taciz neden artış gösteriyor?
Dr. Bahar Jalali, “Afganistan terör rejimi altında yaşamaya zorlanıyor” Dr. Bahar Jalali, “Afganistan terör rejimi altında yaşamaya zorlanıyor”
Celal Şengör Kadın’a taciz iddiası gündem oldu! Celal Şengör Kadın’a taciz iddiası gündem oldu!
Ümitcan Uygun, Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı Ümitcan Uygun, Esra Hankulu’nun ölümüyle ilgili gözaltına alındı
Ev Hanımlarına maaş verilecek mi? Evde olan kadına kim sahip çıkacak? Ev Hanımlarına maaş verilecek mi? Evde olan kadına kim sahip çıkacak?
AK parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İstanbul Sözleşmesi’nden çekilme savunması AK parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan İstanbul Sözleşmesi’nden çekilme savunması
Deniz Poyraz’ın Katili Onur Gencer SADAT eğitim iddiası ve saldırı öncesi görüntüleri! Deniz Poyraz’ın Katili Onur Gencer SADAT eğitim iddiası ve saldırı öncesi görüntüleri!
Ezgi Mola’ya destek yağıyor: #YalnızDeğilsinEzgiMola Musa Orhan’a hakaret ettiği için dava açıldı! Ezgi Mola’ya destek yağıyor: #YalnızDeğilsinEzgiMola Musa Orhan’a hakaret ettiği için dava açıldı!
Ak Partili Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde şüpheli şekilde ölen Nadira Kadirova’nın avukatı açıklama yaptı! Ak Partili Milletvekili Şirin Ünal’ın evinde şüpheli şekilde ölen Nadira Kadirova’nın avukatı açıklama yaptı!
Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses hakkında tehdit iddiası Funda Akbay’a kanınızı ayran diye içsem doymam! Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses hakkında tehdit iddiası Funda Akbay’a kanınızı ayran diye içsem doymam!
Ak Partili Bakan Derya Yanık’tan, kadına yönelik şiddete skandal yanıt: şiddet olayları hoş görülebilir! Ak Partili Bakan Derya Yanık’tan, kadına yönelik şiddete skandal yanıt: şiddet olayları hoş görülebilir!
Sağlık bir yaşam için günde kaç adım atmak gerekiyor? Sağlık bir yaşam için günde kaç adım atmak gerekiyor?
Seren Serengil, Aygün Aydın hakkında iğrenç sözler söyledi! Sen kimsin ki Seren? Seren Serengil, Aygün Aydın hakkında iğrenç sözler söyledi! Sen kimsin ki Seren?
Ünlü iş insanı Selim Hamamcıoğlu annesi yaşında kadına saldırdı! Magandaya Döndü! Ünlü iş insanı Selim Hamamcıoğlu annesi yaşında kadına saldırdı! Magandaya Döndü!
Bahar Candan darp mı edildi? Bahar Candan Bursa’da Erkek Arkadaşı Murad D tarafından Darp edildi! Bahar Candan darp mı edildi? Bahar Candan Bursa’da Erkek Arkadaşı Murad D tarafından Darp edildi!
Ümit Aslan Ceren Hindistan’a şiddet uyguladı iddiası! Ümit Aslan Ceren Hindistan’a şiddet uyguladı iddiası!
işitme engelli bir kişiyi hem de bir kadını döven Fırat Delikanlı denen aciz! işitme engelli bir kişiyi hem de bir kadını döven Fırat Delikanlı denen aciz!
Bir Kadın Cinayeti Daha Eşini Balkonda Katletti! Kadın cinayeti durmuyor! Bir Kadın Cinayeti Daha Eşini Balkonda Katletti! Kadın cinayeti durmuyor!
Dünya Lideri Joe Biden’dan İstanbul Sözleşmesi tepkisi Dünya Lideri Joe Biden’dan İstanbul Sözleşmesi tepkisi
Korona Sürecinde Burnuna Tereyağı Sokan Hilal Kaplan Şevval Şam’a Hakaret etti Korona Sürecinde Burnuna Tereyağı Sokan Hilal Kaplan Şevval Şam’a Hakaret etti
Avrupa Konseyi’nden İstanbul Sözleşmesi tepkisi: “Büyük bir gerileme” Avrupa Konseyi’nden İstanbul Sözleşmesi tepkisi: “Büyük bir gerileme”
CHP İstanbul Sözleşmesi’nin feshi ile ilgili açıklama yaptı! CHP İstanbul Sözleşmesi’nin feshi ile ilgili açıklama yaptı!
Türkiye İstanbul Sözleşmesi’nden Çekildi! Recep Tayyip Erdoğan İstemişti! Türkiye İstanbul Sözleşmesi’nden Çekildi! Recep Tayyip Erdoğan İstemişti!
Sosyal Medya Ayaklandı Gökhan Özbolat Tutuklansın! Sosyal Medya Ayaklandı Gökhan Özbolat Tutuklansın!
Vahşet! Öğretim üyesi kadını diri diri yakarak öldürdü! Bu kaçıncı cinayet! Vahşet! Öğretim üyesi kadını diri diri yakarak öldürdü! Bu kaçıncı cinayet!