Ülkücü Mahkum Alper Çözeli ’den önemli ve sert uyarılarda bulundu! | Baykuş Haber
Connect with us

GÜNDEM

Ülkücü Mahkum Alper Çözeli ’den önemli ve sert uyarılarda bulundu!

Uzun yıllardır siyasi bir  suçlu olarak hapishanede kalan Alper Çözeli,basın açıklamasında bulundu. Yaptığı bu basın açıklamasında Türkiye’yi her yerde karıştırmak isteyenlerin olduğunu özellikle altını çizen Ülkücü Çözeli  ”Devlet, tüm kurumları ile ayakta, boşuna nefes tüketmeyiniz” dedi.

 

 

Çözeli, yaptığı bu önemli açıklamada şu şekilde ;

 

Ben Alper ÇÖZELİ, 1980 öncesi her ülkücü beni iyi tanır. 1980 öncesi ve sonrası siyasi suçlu olarak uzun yıllar hapishanede kaldım. 1980 yılı sonrasında uzun süre yurtdışında yaşadım. Elazığ, Malatya ve Türkiye’deki bütün ülkücü mahkûmlar ne yaptığımı hem onlar hem kandildekiler bilir. İmralı’da yatan vatan haini de çok iyi bilir.

 

Birilerine ve Türkiye’yi karıştırmak isteyenlere mesajım şudur;

Bugün bizi eski tüfek görenler bilsinler ki 1945-1980 ruhunu yaşayanlardanız. Son günlerde birileri sokağa insin diye kırk yaş altı gruba yönelik bugün okuduğum bir twitter’den rahatsız oldum; “Her Türk genci silah altına alınmalı, silah kullanmasını bilmeli”. Devletin tüm kurumları ayakta sanki bir 15 Temmuz daha hazır olacakmış gibi bu söylemleri söyleyenler gece yatıp gördüğü rüyanın etkisinden kurtulamayan bu arkadaşlara şunu söylemek isterim;

Devlet tüm kurumları ile ayakta,

Boşuna nefes tüketmeyiniz. Yeri geldiği zaman inmesi gerekirse o zaman sokağa binilir.

Şimdi ki bu söylemler boş söylemlerdir.

Devam et
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir