Tam Bağımsız Türkiye için Ayasofya CAMİİ

Tam Bağımsız Türkiye için Ayasofya CAMİİ

0
PAYLAŞ

Tam Bağımsız Türkiye için Ayasofya CAMİİ !

Ayasofya meselesi son zamanlarda günedemin en tepesine oturmuş durumda.Fakat bu sefer durumlar farklı. Türkiye Tarihin’den bir ilk yaşanıyor tarih verilerek  açılışı zamanı bekleniyor.

Bizanas artığı Yunanistan camii’lerimize kendi bayrağını asıyor onunla da yetinmiyor Bizans artığı olan bir paçavrayı da alıyor yine kutsalımız olan camii’ye asarak kendi küçük aklıyla  hakaret ediyor !

Katolikler Libya’da Suriye’de bizimle savaşıyor. Şartlar oturmuş olgunluğa gelmiş ve biz meyvelerimizi topyacağız TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE  için Ayasofya açılacak.

K İ M S E  O R T A L A R D A  Y O K !

İYİ Parti Ayasofya açılsın diye değil açılması araştırılsın komisyon kurulsun diye Meclis’e kurul kurulsun diye öneri sunuyor (Neyi araştırcaz ?) 2 temmuz da olay bitecek inşaAllah (c.c)  işi hızlandırıyor mu yavaşlatıyor mu belli değil…!

Saadet Partisi diye bir parti var ki : Erbakan Hoca ömrünü nefesini bu dava yolunda hibe etmiş . Fakat şimdi ki Saadet bu işe SİSYASİ MALZEME diyor en ufak destek yok. Eski Saadet’ten de eser yok !

DEVA Partisi ve GELECEK Partisi aynı şekilde Siyasi Hamle manevraları ”U” ”R” ler

Kapatanlar hakkında yazmaya gerek bile duymuyorum ,kelime fazlasına gerek yok….

EDEP YAHU EDEP !

Bu ülkenin 83 yıllık davasıdır Ayasofya  BAŞKAN Recep Tayyip Erdoğan konuşuyor işte blok söylesenize AÇIN  bu mesele siyasi değildir. BUNLAR SİYASET ÜSTÜ MESELEDİR demelerini bekliyorum ilk güneler de K İ M S E  Y O K  .

HERKES İŞİN EDEBİYATINDA 

Biz Ayasofya’yı açtığımız zaman tüm dünyaya tekrar TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE diyeceğiz ahali  UYANIN !

TAM BAĞIMSIZ TÜRKİYE İÇİN AYASOFYA CAMİİ İBADETE AÇILMALI

 

NOKTA !

 

 

Kurucu

Raif YAVUZYILMAZ

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK