Connect with us

GÜNDEM

Millet ittifakı küçük ortağı İyi Parti lideri Meral Akşener reddetti ama Kılıçdaroğlu’nun sözcüye verdiği röportaj ortaya çıktı!

İYİ parti’nin kurucu üyesi olan Ümit Özdağ İYİ partinin HDP ile kanun çalışması yaptığını bunun yanlış olduğunu, Millet ittifakı Reddetilen ortağı HDP’nin yeni anayasa çalışmalarında kendi kanunlarını da koyduğunu söyledi.

Meral Akşener’in reddettiği anayasa çalışması için, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, 2 Haziran 2018 günü Sözcü gazetesine yaptığı açıklamada, “Millet ittifakı olarak çalışma yaptık. Başında İbrahim Kaboğlu vardı. Üç aşağı beş yukarı bir mutabakat metni şu an elimizde” dediği ortaya çıktı.

GÜNDEM

Sabah Gazetesi ve Takvim Gazetesi CHP’nin Haberini yine çarpıttı Öğretmenleri hedef aldı!

Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ parti lideri Meral Akşenerin basın toplantısında Kemal kılıçdaroğlu öğretmenlerin atanması gerektiğini atanamayan öğretmenlerin atanmasını istediğini hatırlattı, Erdoğan’ın daha önce 2018 yılında öğretmenleri, hemşire, polis, din görevlileri hakkında konuşmasını örnek gösterdi,

Bütün öğretmenlerin talebi 3600 istediğini hatırlattı, Eğer bir öğretmen ben 3600 göstergesini istemiyorum, ben gidip Ak partiye oy vereceğim diyorsa o öğretmen o camianın öğretmeni değildir sözünü hatırlattı. ben ekmekliye iki maaş istedim beni protesto etti, öğretmenin neyi öğretiyor dürüstlüğü öğretiyor.

Ben öğretmenlere destek olacağım diyen Erdoğana seslendi sahip çık, ben öğretmene yalan söyleyen kişilerin değil öğretmenlerin hakkını svunuyorum,polisin hakkını savunuyorum, sağlıkçının hakkını savunuyorum.

Öğretmeni baştacı yapmayan siyasi setçilerin başarılı olma ihtimali yoktur.

Anayasa ile ilgili soruya ise defalarca söyledim Demokrat parti var, saadet partisi var, iyi parti var Chp var. biz bunun üzerine çalışma yaptık bunu defalarca söyledim.

Bir algı yapıyorlar kendi medyası aracılığı ile dedi, Acaba HDP ile CHP bir arada mı bunun algısını yapıyorlar

Uzlaşma çalışmasında kimler vardı kimse sormuyor, Akparti vardı, CHP vardı HDP ‘de vardı niye sormuyorsunuz HDP burada ne işi var diye, HDPli başkan vekili var mı? var neden sormuyorsunuz onu? MHP’li HDP’den mecliste izin istiyor neden bunu kimse eleştirilmiyor, nasıl olurda HDP meclisi yönetebilir neden sormuyorlar, çünkü öyle talimat almadılar dedi ve ekledi.

 

kparti ve MHP’ye yakın olan medya ise haberi çarpıtarak yayınladığı ve Kılıçdaroğlu öğretmenlere hakaret etti diye yayınladığı görüldü.

 

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Seren Serengil: Melisa Emirbayer Selin Ciğerci’den 2 Milyon Lira Aldı Susması için

selin ciğerci melissa bayer

Seren Serengil: Melisa Emirbayer Selin Ciğerci’den 2 Milyon Lira Aldı Susması için, skandallar kraliçesi Selin Ciğercinin evliliği tehlikede, Kocasının olaya karışmasını sindiremeyen ünlü fenomen Selin Ciğerci Melisa Emirbayerin boğazına bıçak dayadığı, darp edip suratı morarttığı iddia edildi,

ŞOK İDDİA GÜNDEM OLDU!

Seren Serengil instagram’da duyurduğu olayla ilgili Selin ciğercinin Melisaya 2 milyon lira teklif etiğini iddia etti, Melisada bir çok mesaj var, Kocası olan kişinin Melisaya sendene etkilendim hiç böyle olmadım dediği mesajların olduğu ve daha fazla bilgi Melisanın telefonunda olduğu iddia etmişti.

Fakat konu o kadar farklı bir hal aldı ki, Selin Ciğerci’nin Melisa Emirbayer’in boğazına bıçak dayadığı iddialarına kadar geldi.

Seren Serengil‘in WhatsApp konuşmalarına kadar paylaştığı olayı Melisa Emirbayer reddetti…

Nasıl oldu derseniz, kısaca özet geçelim!

Çıkan onca tantananın ardından Selin Ciğerci bir açıklama yaptı ve dedi ki “Bana iftira atıyorlar!”

 

Melisa’dan sabahtan beri haber alamadığını söyleyen Seren Serengil, özel mesajları ifşa etti; Melisa’nın kendisini engellediğini söyledi.

Bunlar kizin bana yazdigi mesajlar…
Bu sabaha kadar kendi yaziklari biz baski mi uyguluyoruz burada kendimi anlatiyor…? Selin cigercinin bogazina bicak dayadigini dövdüğünü bizim baskimizlami anlatiyor? Sabah seren abla ben geldim savciliga gidiyorum avukat soruyorlar demis ben avukatimi aradim yardimci olsun tek basina bir kiz diye ama o saatten beri haber yok yazıyorum okuyor qma cevap vermiyor ki bu mumkun değil benden avukat bekliyordu sonra bir baktim engelledi dun bana fotograf atmisti hem annesinin halini hem selin cigercinin vurdugu yanagindaki morlugunu .. bugun selin cigerci ona ulasip onun benim aleyhime konusmasi için baski yaptirmis boyle duyumlar aldim .. bu kizin mesajlarini hayatindan endise ettigim icin yayinliyorum mecbur kaldigimdan cunku bogazima bicak dayadi beni dövdü beni soforu ercan bir eve goturdu 3 gun buradan cikamazsin dediler hayTi tehliken var dediler dedi simdi siz olsaniz endiselenip yayinlamazmisiniz bu saate kadar haber alamiyorum muhtemelen kiza zorla video cektirip tam tersi ifadeler verdirecekler bu cok önemli degil kiza darp var ve kizin bunu beyani var mesajlari var ses kayitlari var savciliga verjcem diyen kiz yarin vermez ve bunca lafa soz degistirirse bunlar kiza birseyler yaptirtacaklar bu net.

Sonrası ise tam bir acayiplik zinciri! Melisa Emirbayer ile Selin Ciğerci takipleşti…

Ardından da birlikte yaptıkları o skandal açıklama:

O da Melisa Emirbayer ile yaptığı konuşmanın ses kaydını salıverdi ortama…

selin cigerciden şikayetçi olmak icin bu sabah istanbul, geldim ve savciliga gidiyorum diyen avukat soran isteyen kiz birden bire yok oluyor benden yardim istiyor sonra bir daha telefonuna cevap vermiyor bir bakiyorum selin cigercinin arka koltjgunda o ne derse onu diyor :)bana seren abla diye hitap eden selin cigercinin kocasi bana aşık olunca o da beni öldürmeye kalkti beni bir eve şoförleri ercan burak götürdu o da gelip bicagi boynuma dayadi beni dövdü diyen melisa gokhan ondan bosanmak istiyordu kapiya adamlarini koyuyordu diyen beni rahat birakmiyordu diyen kiz selin cigercinin arka koltuğunda konusmalarini neden değiştirdi bana attığı whatsapp ses kayitlarini onun can güvenliği olmadigini düşündüğümden yayınlıyorum ki bunlar melisanin bana whatsapptan attigi birkac sesli mesaj bunlari anlatan kiz sizce olaganustu bir durum olmadikca o insanla ayni arabaya binip video cekebilir mi?.. bunun ustune soyleyebilecegim şeyleri pazartesi programimda belgeleriyle size sunacagiz .. bu ses kayitlatini selin cigercinin yalanci oldugunu ispatlamak icin değil onu ispatlamama gerek yok qma bir vatandaş olarak benden yardim isteyen ölümle tehdit edildigini söyleyen savciliga gidicem diyen bir kizin o konusmayi isteyerek yapmadığını ve telefonu kapatildigindan onun icin endiselendigim için yayinliyorum emniyet güçlerinede haber verdik..

Magzin dünysında bomba gibi düşen ihanet olayı, darp, ve birliktelik mesajları ve görüntüleri ise gündemi meşgul etmeye devam ediyor.

Kullanıcılar ise şu soruyu soruyor

Selin Ciğerci Gökhan Çıra Ayrılacak ve evlilikleri bitecek mi?

Baykuş Haber

 

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Yılmaz Özdil Erdoğan’ın sözünü tekrar hatırlattı: en geç 8 senede Avrupa Birliği’ne üye oluruz

Yılmaz Özdil Erdoğan'ın sözünü tekrar hatırlattı: en geç 8 senede Avrupa Birliği'ne üye oluruz

Yılmaz Özdil Erdoğan’ın sözünü tekrar hatırlattı: en geç 8 senede Avrupa Birliği’ne üye oluruz, Sivri dili ve iktar medyası eleştirileri ile gündeme gelen Özdil yeni yazısı ile gündem oldu.

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın 17 yıl önce söylediği, “en geç 8 senede Avrupa Birliği’ne üye oluruz” sözünü hatırlattı. İktidarın AB politikasını eleştiren Özdil, “zikzak kelimesinin sözlük anlamı bile yetersiz kaldı” dedi.

Sözcü yazarı Yılmaz Özdil, 1959 yılında başlayan AB sürecine ilişkin bir yazı kaleme aldı. 2003 yılında dönemin Başbakanı Recep Tayyip Erdoğan’ın söylediği, “en geç 8 senede Avrupa Birliği’ne üye oluruz” sözlerini hatırlatan Özdil;  aynı yıl, Alman Yeşiller Partisi Başkanı Clauida Roth‘un da Türkiye’nin AB sürecine ilişkin verdiği bir sözünü paylaştı.

Özdil’in “AB” başlıklı yazısının ilgili kısmı şu şekilde:

1990- asrın liderimiz konuştu, “Avrupa Birliği’ne girmek için koşturuyorlar, Avrupa Birliği bizi almamayı düşünüyor, biz de girmemeyi düşünüyoruz, bunların asıl adı Katolik Hıristiyan Birliği’dir” dedi.

1995, asrın liderimizin ekürisi Abdullah Gül, Tbmm’de konuştu, “Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne giremeyeceği kesindir, bunu Avrupalılar söylüyor, çünkü Avrupa Birliği Hıristiyan Birliği’dir, medya pembe tablolar çiziyor, halkın beyni yıkanıyor, Türkiye’yi bu duruma getirenler suçludur, anlaşmaların hepsi kağıt üstündedir, Avrupa Birliği’nin peşine takılarak Türkiye’yi daha da fakirleştireceksiniz, siz bu zihniyette olursanız, sizi zenginler köşkünün bahçesinde kulübeye koyarlar” dedi.

2003, asrın liderimiz iktidara geldi, Almanya’ya resmi ziyarete gitti, “en geç 8 senede Avrupa Birliği’ne üye oluruz” dedi. Asrın liderimizle görüşen Alman yeşiller partisi başkanı Clauida Roth da kendisine hedef koydu, “size söz veriyorum, Türkiye Avrupa Birliği’ne girdiği zaman evleneceğim” dedi.

2020, asrın liderimiz, Fransa üzerinden Avrupa Birliği’ne giydirdi, “siz gerçek manada faşistsiniz, siz Nazi’nin zincir halkalısınız” dedi.

2020, yine bu yıl, “Avrupa yeniden barbarlık dönemine gidiyor” dedi, “buradan Batı’ya sesleniyorum, siz katilsiniz katil” dedi, “haçlı seferlerini yeniden başlatmak istiyorlar” dedi.

2020, yine bu yıl, “Avrupa Birliği’nin sonu geldi” dedi.

2020, önceki gün, “kendimizi başka yerlerde değil, Avrupa’da görüyoruz, geleceğimizi Avrupa Birliği’yle birlikte kurmayı tasavvur ediyoruz” dedi.

2020, dün, Avrupa Birliği ortak donanmasına ait Alman fırkateyni, Türk bayraklı gemiyi bastı, sayın hükümetimiz Avrupa Birliği’ni kınadı.

Zikzak kelimesinin sözlük anlamı bile yetersiz kaldı.

Biz birbirimizin ne mal olduğunu biliyoruz da, bizim yüzümüzden Claudia Roth evde kaldı, kadıncağıza biraz ayıp oldu.

Kayank: Özdil

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler