Connect with us

GÜNDEM

Menzil Şeyhi depremle konuşmuş ve durdurmuş!

Menzil Şeyhi depremle konuşmuş ve durdurmuş!

Sosyal Medya’da olan bir video duyanları hayrete düşürdü, evliya olduğu söylenen menzil Şeyhi sözde depremle konuşmuş ve DUA etmiş depremde ona kendi lisanı ile cevap vermiş ve ben sana ittihat etmekle emrolundu dedi ve deprem durdu, buyurun, o kendinden bir şey istemiyor, Allahtan istiyor ve kabul oluyor denildi

Duyanların çoğunun tepkisi ise, İzmir’de neden yoktu, dolar neden durmuyor, sokakta insanlar açıklatan ve soğuktan ölüyor, babalar çocuklarına bakamadığı için canına kıyıyor şeyh bir zahmet bunlarla konuşsun bakalım denildi,

Video için MENZİL ŞEYHİ AÇIKLAMA YAPMAZKEN, BAZI ÇILGIN SOFİLER OLMAYANIU OLMUŞ GİBİ ANLATMATMASI ise Türkiye’de tarikatların ciddi manada denetlenmesi gerektiğini gündeme getirdi.

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNDEM

AK parti kongresinde kavga,tekme,yumruk ne ararsan var sosyal mesafe yok!

AK parti kongresinde kavga,tekme,yumruk ne ararsan var sosyal mesafe yok!

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kongresinde tekme yumruklar havada uçuştu, AK Parti’de krizler bitmiyor, her geçen gün kan kaybeden Ak partiyi bu sefer CUMHURBAŞKANI DAHİ DURDURAMADI, HER GEÇEN GÜN ARTAN KAVGA, sorumsuzluk artmaya devam ediyor.

Krizlerle mücadele eden AK parti içinde olan iç çatışma her geçen gün artıyor, istifalar peş, peşe geliyor!

 

AKP Isparta il Kongresi’nde rakip başkan adayının adaylığı kabul edilmeyince arbede çıktı. Yaşanan kavgaya polis müdahale etti.

22 Kasım günü düzenlenen AKP Isparta İl Kongresi’ne ‘liste’ kavgası üzerinden birbirine giren partililerin kavgası damga vurdu.

Isparta Işıkkent Spor Salonu’nda yapılan kongrede, konuşmaların tamamlanmasının ardından seçim için adaylık listelerinin divana sunulmasının ardından ortalık karıştı.

Genel merkezin adayı ve mevcut il başkanı Osman Zabun’a rakip olarak çıkan Salim Nuri Güntaç’ın başkanlığındaki rakip listenin divan başkanı Kasım Bostan tarafından kabul edilmemesi üzerinde salonda büyük bir gerginlik ve yer yer kavgalar yaşandı.

Olaylar polisin müdahalesiyle güçlüklü bastırılırken kavganın ardından yapılan tek listeli seçimlerde Osman Zabun, kullanılan 445  oyun 387’sini alırken, 58 oy geçersiz sayıldı.

İŞTE O KAVGA ANLARI:

Kaynak: Akparti

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Buğra Kavuncu Fatih Altaylı’nın sorularını yanıtlıyor

İYİ parti İstanbul il başkanı Buğra Kavuncu Gazeteci Fatih Altaylının sorularına cevap veriyor, kendi hakkında iddia edilen konulara cevap veren kavuncu, benim ailemden ,çocuklarım asla fetö okullarına gitmedik, götürmedim, fetö bir terör örgütüdür haindir. Bana söylenen adım ile yanyana konulan kişiler ile asla bir bağım siyasi olarak mümkün değildir zaten o kişiler ile hiç anlaşamam mümkün değil.

Tabiki mahkeme kararını bekliyoruz sonra bana iftira atarla ile ilgili bir özür bekleyeceğim yoksa iftiracı olarak kalacaklar.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti’de kriz bitmiyor!

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti'de kriz bitmiyor!

Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili kullanıcıların yoğun eleştirisine Maruz kalan Melih Gökçek henüz konuyla ilgili cevap vermedi, Park battı, zarar büyük.

Sosyal Medya kullanıcıları ise ilginç yorumlarda bulundu. İşte gökçeğin batırdığı iddia edilen parayla ilgili çarpıcı yorumlar.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler