Mahmut efendi islam düşmanı kadirov ile yanyana! » Baykuş Haber
Connect with us

GÜNDEM

Mahmut efendi islam düşmanı kadirov ile yanyana!

Kıymetli müslümanlar bir çok YouTube kanalında Cübbeli Ahmet ve onu takip eden şirk içinde olan tarikat ve cemaat liderleri Mahmut efendi denen zat ile Çeçen lider islam düşmanı kadirov arasında olan görüşmeyi gizlemek istiyor!

Peki kim bu kadirov denen islam düşmanı, öncelikle Çeçenistan denen bölge tarikat elinde yönetilir, kadiri tarikatı denir fakat! Bu kadirov bir gencin ölmesine sebep olduğu gibi üstelik sırf onu eleştirdi ve görüşünün İslam dışı olduğunu söylediği için öldürüldü.bu Mahmut efendi denen zatın elini öpen kişi aynı zamanda kendi müftüsü çarşaf giyilmesini yasaklar ve pençeleri kaldırın der..

Yetmez şamil basayev gibi mücadeleci ve ruslara karşı direnmiş binlerce kişiye küfür eder..

Bugün ise bu Cübbeli ve Mahmut efendi cemaati bu savaşla ilgili vahabiler savaşı bitirdi diyor…

Ciddi manada Mahmut efendi yaşlandıkça İslam’la alakası olmadığı gibi şirkin ve küfrün en dibine inip bunu kendilerine nimet sayıyor..

Kıymetli müslümanlar ve inanan kişiler Mahmut denen veya Cübbeli denen kişiyi sevebilirsiniz önemli olan doğruya doğru, yanlışa yanlış demektir.

Mahmut’un Cübbeli Ahmet’in sizden farkı yok. Önemli olan binlerce kişiyi yanyana toplamak değil, ebrehede kalabalktı..

Cemaatlere sormaya devam edeceğiz, Mahmut efendi denen kişi için Allah dostu diyorlar, bu nasıl Allah dostu da şirkin içinde olanlarla yanyana..?

Babakuş