Connect with us

GÜNDEM

İsmail Demirbaş Cumhurbaşkanına Hain Dedi! Makam sahibine bunu diyemezsiniz!

ismail-demirbas-cumhurbaskanina-hain-dedi-makam-sahibine-bunu-diyemezsiniz

Dün sosyal Medya’da paylaşılan video ve röportaj ‘da bir çok kelime geçiyor, bir çok kişide İsmail demirbaşı haklı görmüş, bir çok kişide tepki vermiş.

Özellikle belirtmek gerekiyor Cumhurbaşkanı iletişim başkanlığı ne işe yarıyor?

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirebilirsiniz, bunu eleştirip ‘de içeri alınırsanız bununda hatalı olduğunu belirtmek gerekiyor, ama ülkenin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Vatan haini derseniz iş değişir.

Ben olsam bunun için delil isterim.

Bizler devlet inancına sahip insanlarız, İsmail Bey’de öyledir ondan şüphemiz yok fakat söylemi yanlıştır, Cumhurbaşkanı algı yapıyor dersin doğrudur, cumhurbaşkanı bizi duymuyor, görmüyor, ejder meyvesi yiyor dersin doğru bunlar eleştiridir!

Ama Erdoğan’a vatan haini dersen sadece Erdoğan’a değil makam ‘da geçer o.

O yüzden İsmail bey gibi düşünen kim varsa iki kez düşünsün Erdoğan’ı en çok eleştiren benimdir. Ama ona hain demek devlet bilince olan kişiye yakışmaz.

Bugün Kemal kılıçdaroğlu

Meral Akşener

içinde vatan hani denildiği zaman dahi onları savunuyoruz, bu ülkenin adamları devletine ihanet edecek kadar karaktersiz değildir.

Dolayısı ile Siyasi parti liderleri HDP hariç hain diyemezsiniz. Erdoğan terörist değil, Meral Akşener fetöcü değil, Kemal kılıçdaroğlu ABD ajanı değil ise Erdoğan’da vatan hanidi değildir.

Ha derseniz ki bize göre hain buyrun savcılığa gidin ve basın açıklaması yapın.

Ama devlet makamının en tepesinde olan kişiye Hain demek edepsizlik ve devletsizlikden başka birşey değildir.

 

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı savunacak kimse yok sanırım, bir kişide çıkıp cevap vermiyor, Bakın sosyal medy’da ismail Demirbaş gibi düşünen binelrce kişi var bu çocuklar ve adamlar bu devletin çocuklarıdır.

Devlet ana ise Erdoğan babadır.

Baba evlatlarını ikna etmek zorunda

Devlet ana ise sahip çıkmak zorundadır.

Cumhurbaşkanlığı iletişim ofisi veya çalışanları trollerle değil bu insanlara devlet terbiyesini anlatmak zorunda ülkede gelinen nokta herkes bir birine hain diyor, yanlış anlaşılmasın bunu ilk çıkaranlar bu sistemin de bu hale gelmesine sebep oldu.

Dolayısı ile bu insanları kazanın.

Ersoy .k

 

GÜNDEM

Cüneyt Özdemir’e Ak troller saldırdı! Sağlık bakanı Kocanın sayıları sonrası çarşı pazar karıştı!

Cüneyt Özdemir'e Ak troller saldırdı! Sağlık bakanı Kocanın sayıları sonrası çarşı pazar karıştı!

Cüneyt Özdemir’e Ak troller saldırdı! Sağlık bakanı Kocanın sayıları sonrası çarşı pazar karıştı! Cüneyt Özdemir’in sayıları eleştirmesi ve Sağlık bakanı için söylediği eleştiriler neticesinde Ak troller Cüneyt Özdemiri eleştirdi, bir çok sahte hesap sağlık durumunun çok iyi olduğunu abartılmaması gerektiğini ve Hükumete destek olmak gerektiğini söylerken, esnafın ve halkın ise şikayetçi olmadığını dile getirdi

Olaylar sonrası Cüneyt Özdemir sonrasında ilginç bir paylaşım yaptı!

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Akasya Asıltürkmen estetik yaptırdığına pişman oldu!

Akasya Asıltürkmen estetik yaptırdığına pişman oldu!

Akasya Asıltürkmen estetik yaptırdığına pişman oldu! Estetik yaptırıp pişman olan ünlüler arasına Akasya Türkmen’de katıldı bir çok isminin yaptırdığı estetik ile gündeme gelmesi sonucu ünlü oyuncuda estetik yaptırdı sonuç olarak pişman oldu!

Kaş kaldırma estetiği yaptıran oyuncu Akasya Asıltürkmen, operasyon sonrası yaşadıklarını sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Asıltürkmen, “Bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem hatta dörtte birini kalkışmazdım” dedi.
43 yaşındaki oyuncu Akasya Asıltürkmen, estetik operasyon geçirdi.

Kaşlarını kaldırtan Asıltürkmen, yaşadığı süreci sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.

Yüzü bandajlı bir karesini yayınlayan Akasya Asıltürkmen, çok acı çektiğini ifade etti.

Ağrılarından bahseden oyuncu, gönderisine şu notu düştü:

 

Yarın bandaj ve dikişlerim alınıyor. Görünenler şişlik değil, tamponlar. Bu arada madem sürekli tecrübe paylaşıyoruz, çok açık söylemeliyim ki; bir haftadır çektiğim acıyı çekeceğimi bilsem hatta dörtte birini kalkışmazdım. Bir yandan da doktorumun neşeli asistanının dediği gibi; 10 gün sonra kesin hiçbir şey hatırlamayacağım.

 

Genelde bu tür operasyonların meraktan yapıldığını belirten oyuncu, sözlerine şu şekilde devam etti:

İşin olumlu tarafı, uzun süredir alnımın ve dolayısıyla göz kapaklarımın düşüklüğünü ortadan kaldırmak istiyordum ve sanırım bunu atlattım. Bu arada kimsenin korktuğu yok. Herkes sadece merak ediyor ve yaptırmak istiyor ki bu da biz kadınların çılgınlığının ispatı.

Buraya şişim inmiş, ufacık bir müdahaleydi, sihirli küçük bir dokunuştu pozlarımı atmadan şu halimi koyayım da ibretlik, belki bir daha düşünürsünüz. Not; bence kendini beğenmeyen, kendiyle barışık olmayan insanlar değil, özgüveni yüksek ve kendiyle barışık insanlar böyle işlere kalkılıyor genelde. Bir de mevzunun yaşla da ilgisi yok. Ben bunu 20 senedir istiyordum. Söyleyeceklerim bu kadar.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Merve Boluğur’dan cesur paylaşım dekolteli elbisesini sütyensiz giydi!

Merve Boluğur'dan cesur paylaşım dekolteli elbisesini sütyensiz giydi!

Merve Boluğur’dan cesur paylaşım dekolteli elbisesini sütyensiz giydi! Son günlerde paylaştığı fotoğraflarla gündem olan ünlü oyuncu yine paylaşımları ile beğeni rekoru kırdı, bir çok kişinin ise bu paylaşımlar sonrası tepki verdiği görüldü.

Ünlü oyuncu daha önce ‘de yaşadığı evlilik sonrası depresyona girdiği iddia edilmişti!

Başarılı oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Siyah ince askılı ve derin bacak dekolteli elbisesini sütyensiz giymeyi tercih eden Boluğur’un cesur paylaşımına beğeni yağdı.

Geçtiğimiz aylarda sanat direktörü Burak Dayı’dan ayrılan ünlü oyuncu Merve Boluğur, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla dikkat çekmeye devam ediyor.

Instagram’da 3.8 milyon takipçisi olan Merve Boluğur, siyah ince askılı ve derin bacak dekolteli elbisesiyle verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sundu. Boluğur’un paylaşımına adeta beğeni yağarken, takipçilerinden de övgü dolu yorumlar geldi.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler