Fenerbahçe Galatasaray Maçını Kim Kazanır 2020

Fenerbahçe Galatasaray Maçını Kim Kazanır 2020

0
PAYLAŞ
Fenerbahçe Galatasaray Maçını Kim Kazanır 2020

Fenerbahçe, Galatasaray maçına saatler kaldı fakat bir çok kesim maçı merakla bekliyor. Özelikle Fenerbahçe şampiyonluğu kaybettirecek bir maç bizleri bekliyor sarı kartlar olacağı gibi kırmızı kart heran çıkabilir. Özelikle serdar aziz çok dikkatli olmalı çünkü yapacağı bir hata maçın önüne geçecektir. Orta sahada Galatasaray daha üstün olacaktır.

Fenerbahçeyi bekleyen tehlike!

Kalecisi ne kadar iyi olsa da Fenerbahçe baskılı ve stresi yüksek maçlarda kalede sıkıntı çekiyor bu alanda Harun kalede olması daha doğru olacaktır ama hocanın taktiri. Vedat bu maçta gol atmakta zorlanır, ve geriye gelerek top almaya çalışabilir. Eğer Galatasaray ilk 15 dk gol yemezse Fenerbahçeyi farklı yenebilir sürpriz olmaz bu.

Galatasaray daha şanslı

Atan ve tutan bakımında Galatasaray ligin en iyi kalecisine sahip, ligin en fazla koşan etkili kanatları Galatasaray’da bu bakımdan ikinci yarı ipleri eline alabilir Galatasaray bu bakımdan Fenerbahçe en zorlu maçını oynayacak Galatasaray karşısında.

Ev sahipliği avantaj gibi görünebilir ama bardağı dolan taraftar en an büyük bir tepki ile takımını dahada zora sokacaktır.

Bana göre Galatasaray bu maçı rahat kazanacaktır yeterki stres olmasın sakinliğini korusun

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK