El Kaide'ci terörist Musa Hoca Cumhuriyet ve Atatürk'ü hedef aldı! | GÜNDEM
DOLAR

$%

EURO

%

STERLİN

£%

GRAM ALTIN

%

ÇEYREK ALTIN

%

a

El Kaide’ci terörist Musa Hoca Cumhuriyet ve Atatürk’ü hedef aldı!

El Kaide’ci terörist Musa Hoca Cumhuriyet ve Atatürk’ü hedef aldı! Sosyal medyada yayınlanan görüntüleri ile Türk milletinin değerlerine dil uzatan kişinin terörist olduğu ve arandığı ortay çıktı!

O TERÖRİST BİNLERCEKİİY ETKİLİYOR!

Binlerce kişiyi konuşması ile etkileyen teröristin arandığı ortaya çıktı! Teröristlerin ortak dili ise Cumhuriyet ve Atatürk olması gözlerden kaçmıyor! Kendilerini hoca olarak tanıtan kişilerin binlerce öğrencisi olduğu da görünüyor!

Mustafa Kemal Atatürk’ü ve Cumhuriyet dönemini hedef alan ‘Musa Hoca’nın İçişleri Bakanlığı’na bağlı www.terorarananlar.pol.tr sayfasında terör örgütü El Kaide üyesi olarak arandığı ortaya çıktı.

Kendisini ‘Musa Hoca’ olarak tanıtan kişinin, 14 Kasım 2018 tarihinde Atatürk’ü sevenleri kâfir ilan ettiği açıklaması geçen günlerde gündem olmuştu.

İLGİLİ HABER İÇİN:

 Tepki çeken sözler: “Atatürk’ü seven kafir olur”

Cumhuriyet’te yer alan habere göre, ‘Musa Hoca’nın İçişleri Bakanlığı’na bağlı www.terorarananlar.pol.tr sayfada Terörden Arananlar Listesi’nde 2 milyon TL ödülle arandığı ve “yeşil kategori” de El Kaide terör örgütü üyesi olarak yer aldığı görüldü.

Terörden Arananlar Listesi’nde El Kaide terör örgütü üyesi olarak gözüken ‘Musa Hoca’ ayrıca, ‘Musa Ebu Cafer’ olarak da biliniyor. Listede ise ‘Musa Olğaç’ ismiyle yer alıyor. 

‘Musa Hoca’ buna rağmen ‘Davet Minber’ isimli web sitesi ve sosyal medya hesaplarında laiklik ve Cumhuriyet karşıtı yayınlar yapıyor. Musa Olğaç’ın isminin Terörden Arananlar Listesi’nde yer aldığı halde Olğaç’ın yayınlarına Türkiye’de erişim konusunda resmi bir engellemenin olmaması dikkat çekti.

‘MUSA HOCA’ İLE SINIRLI DEĞİL

‘Musa Hoca’nın birlikte yayın yaptığı Samet Dagül’ün de Terörden Arananlar Listesi’nde olması dikkat çekti. Dagül, “yeşil kategori” de ve El Kaide terör örgütü üyesi olarak yer alıyor.

Usame bin Ladin’in kurucusu olduğu El Kaide’yi, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi, NATO, Avrupa Birliği gibi uluslararası kuruluşlar ile birçok ülke terör örgütü olarak tanımlamaktadır.

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

İsmailağa cemaatinde çocuk istismarı! 6 yaşında ‘evlendirdi’, her gün cinsel istismara maruz kaldı!

HIZLI YORUM YAP