Connect with us

GÜNDEM

Devlet Bahçeli Alaatin Çakıcı açıklaması

Kemal Kılıçoğlunun Alaatin Çakıcı için çakal demesi ile başlayan ve Alaatin Çakıcının sende bölücülük ruhu var Devlet düşmanısın çakal gibi uluyup hatun gibi konuşacağına  diyerek cevap vermesi ile devam eden tartışmaya Devlet Bahçeli çok sert yanıt verdi.

 

MHP Lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na eleştirilerde bulundu. Bahçeli, Kılıçdaroğlu için “Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur.” dedi.

 

 

Devlet Bahçeli’nin paylaşımları şöyle:

 

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun habis ve hastalıklı konuşmaları dikkatle incelendiğinde nasıl bir girdabın içine düştüğü, nasıl bir hezeyan ve melanete gömüldüğü gayet net olarak anlaşılacaktır. Üslubunun kindarlığı, siyaset usulünün kirliliği herkesin malumudur.

Kılıçdaroğlu’nun terörist Demirtaş’a hürmet ve hayranlığı bellidir. Soros’un tetikçisi ve tedarikçisi Osman Kavala’ya sevgi ve sempatisi bilinmektedir. Ellerinde Mehmetlerimizin kanı bulunan bölücü terör örgütü PKK’lı teröristlerle iç dışlı olduğu ise son derece berraktır.

 

Bu durum kapsamında CHP Genel Başkanı’nın hakaret ve hıyanetlerine sosyal medyadan yayımladığı bir açıklamayla tepki gösteren değerli Ülküdaşım Alaattin Çakıcı’ya mafya bozuntusu demek, yeraltı dünyasının karanlık yüzü suçlaması getirmek müfterilik, seviyesizlik, rezilliktir.

Kamuoyu nezdinde algı oluşturmaya çalışan Kılıçdaroğlu ve yanında yöresinde yuvalanan işbirlikçilere cevabım şudur: 1-Alattin Çakıcı bir Ülkücü şehidimizin oğludur. 2- Alaattin Çakıcı ülke ve millet sevdalısı bir Ülkücüdür. 3- Alaattin Çakıcı benim dava arkadaşımdır.

Elbette üzerine atılı suçların bedelini uzun yıllar cezaevinde kalarak ödemiş bir vatan evladıdır. Kılıçdaroğlu mafya arıyorsa, yeraltı dünyasının kanlı yüzlerini görmek istiyorsa el ele, gönül gönüle olduğu hainlere bakması, şayet onuru varsa nedamet duyması tavsiyemdir.

Kılıçdaroğlu, aleyhine işleyen gündemi değiştiremez, yama tutmayan açıklarını asla kapatamaz. PKK’yla işbirliğinin, FETÖ’yle diyaloglarının demokratik faturasına mutlaka katlanacaktır. CHP’nin tarihi sorunu Kılıçdaroğlu ve ekibidir. Bu sorun kanserleşmiş, vücuda yayılmıştır.

GÜNDEM

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan koronavirüs tedbiri açıklaması yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan koronavirüs tedbiri açıklaması yaptı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan koronavirüs tedbiri açıklaması yaptı, bir çok kısmin dikkatle dinlediği açıklama sonrası  önlemlerin daha sıkı olacağını gösterdiği görüldü, vaka sayılarının artması ile birlikte önlemler sıklaşacağı görünüyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yaptığı açıklamaların satırbaşları şöyle:

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ

Bu işin birinci derecede sorumlusu Bilim Kurulu. Her türlü çalışmayı yürütüyor. Defaatle birçok tedbir açıklamamıza rağmen vatandaşlarımızın bu işe dikkat etmediğini görüyoruz. Sigara içtiklerini, maske takmadıklarını görüyoruz. Maske, mesafe ve hijyen bizler için çok çok önemli. Buna dikkat edilmediği sürece bunun artarak devamı kaçınılmaz hale geliyor. Sağlık Bakanlığımızın attığı adımlarla tedbir almaya mecburuz ve alacağız. Sağlık Bakanlığımızın ve çalışanlarımızın kararlı tutumlarıyla çalışmaları sürdürüyoruz. Vaka sayılarının ve vefatların artması üzüntü duyduğumuz tablodur.

AŞI ÇALIŞMALARI

Bu matematik değil. Çalışmaları yürüten kurumların bize verdiği raporlar üzerinden hareket ediyoruz. Bize en erken Nisan olabileceğini söylüyorlar. Aşı ithali konusunda Rusya, Çin ile yaptığımız görüşmeler var. Bunlar devam ediyor. Peyder pey de gönderilen bazı aşılarla, gönüllüler üzerinde kullanmaya başladık. Bir an önce neticelerini görmek için de çalışmalar devam ediyor.

 

KANAL İSTANBUL AÇIKLAMASI

Varlık Fonu’nun resmen başkanı benim. Daha önce aldığımız kararları bundan sonraki süreçte de devam ettiriyoruz. Burada fevkalade bir durum yok. Önümüzdeki süreçte, Varlık Fonunu küresel anlamda farklı bir yere oturtmak istiyoruz. Katar Emiri’nin dünkü ziyareti bu kapsamdadır. Burada 11 anlaşma imzalandı. Kanal İstanbul projesiyle ilgili talepler artıyor. Bizim yatırımlarda durma söz konusu değil. Bunlar içerisinde dikkate değer bir numaralı proje Kanal İstanbul’dur. Mimari ve teknik boyutları hazırdır. İşin ihale safhasına gelmiştir. Ulaştırma Bakanlığı ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bu işi birlikte yürütüyor. En kısa zamanda bu adımı atarak, Kanal İstanbul ile İstanbul çok farklı bir görünüme ve güce kavuşacaktır.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Polisin yol verdiği aracın plakasında dikkat çeken detay! ‘Size trafikte iyi zaman geçirmeler’

Polisin yol verdiği aracın plakasında dikkat çeken detay! 'Size trafikte iyi zaman geçirmeler'

Polisin yol verdiği aracın plakasında dikkat çeken detay! ‘Size trafikte iyi zaman geçirmeler’

İsmail Kaki isimli bir vatandaşın Instagram’da yayınladığı video sosyal medyanın gündemine oturdu. Çekilen videoda polislere selektör yapılarak “Sağa al canım hadi” dendiği duyuluyor. 

Instagram hesabından yayın yapan İsmail Kaki isimli bir vatandaşın 34 RTE 06 plakalı aracıyla trafikte yaptıkları sosyal medyada tepki çekti.

Kaki’nin polislere “Hadi canım sağa al” diyerek yol istediği görülüyor.

Yayını izleyenlere de mesaj gönderen Kaki’nin, “İşten çıktık gidiyoruz. Polis de yol veriyor. Sağa al canım hadi. Neyse size de trafikte iyi zamanlar” dediği duyuluyor.

Kaynak: Gunboyu

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Ak Partili Ahmet Hamdi Çamlı Tarihi Camiye Babasının adını eklemiş! Yazık kafana!

İstanbul Fatih’te bulunan 270 yıllık 1. Mahmut Çeşmesi’ni yeniden yaptırdıktan sonra babasının adını da yazdıran AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı

Ahmet Hamdi Çamlı Tarihi Camiye Babasının adını eklemiş! Yazık kafana! Ak parti millet vekili olan şahıs, kusura bakma vekilde olsan biz Ak partiyi sevsek ‘de sen koskoca tarihi camiye babanın adını kimden izin alıp eklettin, sen ne utanmaz bir adamsın!

Baktım bekledim tepki kim verir diye?

Şaka gibi açıklama yaptı

İstanbul Fatih’te bulunan 270 yıllık 1. Mahmut Çeşmesi’ni yeniden yaptırdıktan sonra babasının adını da yazdıran AK Parti İstanbul Milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı, gelen eleştiriler üzerine “Babam da sağlığında yaptırmak için çok uğraştı. Bize nasip oldu. Hem onun ruhuna gitmiş oldu, hem bir çeşmeyi ihya etmiş olduk. Ne var yani bunda?” dedi.

Akıl alır gibi değil sahip çıkan bile olmuş, Yani Osmanlı padişahının yanında Ahmet Hamdi Çanlı’nın babasının da adı var artık,

Son diyoruz ki bu şekilde nereye gidiyoruz, ben deyim, Devletin kültürel mirası ve malı, Türk milletine emanettir, Ahmet Hamdi Çamlı DENEN NE OLDUĞU BELİRSİZ BİR MİLLET VEKİLİNİN TAPULU MALI DEĞİLDİR.

YOKMU BİR SAVCI İŞLEM YAPACAK, YOK MU BİR BAKAN HAYIRDIR KARDEŞİM SEN KİMSİN DİYECEK.

Bu rezalete sahip çıkan bu devletin adamı olamaz, bu milletin vekili zaten olamaz. kendisi hakkında suç duyurunda bulunduğumu belirteyim.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler