Connect with us

GÜNDEM

Davutoğlu ve Akit yazarı Karahasanoğlu arasında tartışma

Davutoğlu ve Akit yazarı Karahasanoğlu arasında tartışma

 

Gelecek Partisi lideri Ahmet Davutoğlu, Akit TV’de Fatin Dağıstanlı’nın moderatörlüğündeki programa misafir konuk oldu. Kenan Alpay, Muharrem Coşkun ve Ali İhsan Karahasanoğlu’nun sorularına yanıt veren DavutOğlu.

28 Şubat döneminde başörtülülere yapılan baskılarla bugün Şehir Üniversitesi’ne yapılanların aynısı  olduğunu dile getirmesi ile birlikte Karahasanoğlu’nun sesinin yükselmesi bir oldu.  Programın devamında gergin anlar yaşandı.

Karahasanoğlu’nun İstanbul Şehir Üniversitesi ile alakalı soruyu birkaç defa üst üste tekrarlaması sormasına tepki gösteren Davutoğlu, moderatör Fatih Dağıstanlı’ya dönerek “Bir soru bir defa sorulur. Aynı terane 5 kez sorularak saygısızlık yapılır mı?” diye sordu.

Karahasanoğlu’nun 28 Şubat’ta yaşananlar hakkında sorularına devam etmesi üzerine Davutoğlu, “Onu Perinçek’i destekleyenlere sor” ifadesini kullandı.

Karahasanoğlu’nun, “CHP’ye sormayalım mı?” sözlerine ise Davutoğlu şu cevabı verdi:

Davutoğlu”Ben CHP’nin avukatı değilim. Benim hayatım CHP zihniyetiyle mücadeleyle etmekle geçti. Ama siz de AK Parti’nin avukatı değilsiniz. Yanlışların avukatlığını yapmayın. Allah’tan korkun ” dedi

Bunun üzerine Karahasanoğlu sesini yükselterek , Şehir Üniversitesi ile ilgili  soruyu yine sorunca Davutoğlu, “Sizin dilinizle beyniniz arasında sağlam bir ilişki var mı?” dedi.

“Ben Bahçeli’ye koalisyon için gittiğimde 17-25’ten aklansınlar sonra konuşalım dedi”

"Ben Bahçeli'ye koalisyon için gittiğimde 17-25'ten aklansınlar sonra konuşalım dedi"

Davutoğlu, “Ben Bahçeliye’ye koalisyon için gittiğimde önüme koyduğu ilk maddelerden birisi 17-25’ten aklansınlar sonra konuşalım olmuştu. Saatini 17:25’e ayarlayıp o saat önünde Can Dündar ile poz veren de Sayın Bahçeli’dir” açıklamasında bulundu.

“Darbeyi Cumhurbaşkanı’na soracaksınız”

"Darbeyi Cumhurbaşkanı'na soracaksınız"

Davutoğlu, gündeme gelen darbe  tartışmalarının ardından “Bir darbe tehdidi var mı?” sorusuna ise “Onu Cumhurbaşkanı’na soracaksınız. Bu soruları bana bu kadar rahatlıkla sorduğunuz göre ümit ederim Cumhurbaşkanı’na da sorarasınız. Bir gün davet edin, bu açıklıkta sorabilirseniz, ben de dinlemek isterim” dedi. Davutoğlu, “Yarın bir darbe teşebbüsü olursa yerimiz seçilmiş Cumhurbaşkanı’nın, seçilmiş Meclis’in yanındadır. Kimsenin bir tereddütü olmasın” diye konuştu.

Karahasanoğlu’na sosyal medyadan tepki geldi

Karahasanoğlu’nun, eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’na yönelik üslubuna sosyal medyada tepki geldi.

Pek çok hesaptan, Karahasanoğlu’nun saygısızlık yaptığına yönelik mesajlar atıldı.

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNDEM

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti’de kriz bitmiyor!

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti'de kriz bitmiyor!

Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili kullanıcıların yoğun eleştirisine Maruz kalan Melih Gökçek henüz konuyla ilgili cevap vermedi, Park battı, zarar büyük.

Sosyal Medya kullanıcıları ise ilginç yorumlarda bulundu. İşte gökçeğin batırdığı iddia edilen parayla ilgili çarpıcı yorumlar.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Metro Turizm’de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede!

Metro Turizm'de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede!

Metro Turizm’de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede! Sürekli taciz ve skandallar ile adı dünya çapında bilinen ve Türkiye’nin en güvensiz firması olan Metro Turizm’de bir taciz olayı daha gerçekleşti.

Yine Metro Turizm, yine TACİZ ! Metro Turizm çalışanı otobüsün şoförü, 19 yaşındaki ERKEK yolcuyu TACİZ ediyor! Üstelik cinsel birliktelik için PARA dahi teklif ediyor!

Tacize uğrayan kişi ise gizlice video çekti korktuğu için kimseye birşey demeyen kişi şikâyetçi oldu, 2 aydır sonuç alamayınca sosyal medya üzerinden olayı duyurdu.

Metro Turizm sahibi sözde Mafya ve kabadayı olduğu bilinen kişi ise kayıp, nerede olduğu belli değil, iddialar ve videolar ve tacizler hakkında Galip Öztürk tek cevap veremedi.

Olayla ilgili iç işleri bakanı Süleyman Soylu ve Aile sosyal politikalar bakanı ve Adalet bakanlığının açıklama yapması bekleniyor.

Sahte kabadayı galip öztürk

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Enes Batur’un kaza anı görüntüleri ortaya çıktı! Sosyal Medya’da linç edildi

Küçük yaşta çocukların izlediği videolar çeken Enes Batur kaza yaptı, sosyal medyada yayınlanan resimler ile Linç edilen Enes batur için çok fazla hakaret edildiği görüldü, daha önce ödül alan ve Yapmış olduğu uygunsuz sözler sebebi ve içeriklerinden dolayı Ödülü elinden alınan Enes Batur son zamanlarda şarkı söylemeye çalıştığı ve klip çektirttiği görünüyor.

Başarılı Youtube fenomeni özellikle çocukların üzüntüsüne sebep oldu bir çok kişi ise olayla ilgili geçmiş olsun mesajı verdi.

 

Bayku, haber olarak Geçmiş olsun Enes Batur

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler