CumhurBaşkanı Erdoğan'dan bayram mesajı | Baykuş Haber
Connect with us

GÜNDEM

CumhurBaşkanı Erdoğan’dan bayram mesajı

CumhurBaşkanı Erdoğan’dan bayram mesajı

CumhurBaşkanı Erdoğan Ramazan Bayramı dolayısıyla sosyal medya üzerinden İstanbul İl Teşkilatı ile gerçekleştirdiği toplantıdan bir fotoğrafını karesi yayınladı. Erdoğan, mesajında “Yüreğinde memleket aşkıyla çalışan tüm kardeşlerimin, aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” ifadelerine yer verdi.

 

Başkan Edoğan Sosyal Medya paylaşım sitesi Twiter’dan yaptığı paylaşımında, “Gecenin sabaha eriştiği bu saatlerde çalışmalarımızın arasında @AKParti’mizin fedakar mensuplarıyla bayramlaşıyor, hasbihal ediyoruz. Yüreğinde memleket aşkıyla çalışan tüm kardeşlerimin, aziz milletimizin her bir ferdinin Ramazan Bayramı mübarek olsun.” ifadelerini kullandı.

 

BAŞKAN ERDOĞAN, İKİYAKA DAĞLARI’NDAKİ ASKERLERİN BAYRAMINI KUTLADI

Başkan Erdoğan, Hakkari’nin Yüksekova ilçesinde İkiyaka Dağları’ndaki üs bölgesinde görev yapan askerlere telefonla hitap ederek, “Sizler hayır dualarıyla oradasınız. Bu dualar sizlerden hiçbir zaman eksik olmuyor. İnşallah bu zaferi noktaladığımızda gelecek nesiller de sizleri çok farklı anacak. Rabbim yar ve yardımcınız olsun.” dedi.

Devam et
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir