Cübbeli'ye ziyaret, cemaati karıştırdı: Cübbeli Rasputin! Nurcularla buluşmaya devam ediyor! | Baykus Haber
Connect with us

GÜNDEM

Cübbeli’ye ziyaret, cemaati karıştırdı: Cübbeli Rasputin! Nurcularla buluşmaya devam ediyor!

Cübbeli'ye ziyaret, cemaati karıştırdı
Cübbeli’ye ziyaret, cemaati karıştırdı: Cübbeli Rasputin! Nurcularla buluşmaya devam ediyor! Tarikat içinde cübbeli Ahmet olarak bilinen Ahmet’de yapılan ziyaretler tarikat için ‘de konuşulmaya başlandı.. 
FETÖ’nün Tahşiye kumpasından 16 ay hapis yatan Mustafa Kaplan, sosyal medya hesabından yazdığı yazı ile buluşmayı sert ifadelerle eleştirdi.

Kamuoyunda “Cübbeli Ahmet Hoca” olarak bilinen İsmailağa Cemaati’nin hocalarından Ahmet Mahmut Ünlü, geçen ay başında Nur Cemaati’nin hocası olan Hüsnü Bayramoğlu’nu ziyaret etmişti.

Bu kez de Nurcu Bayramoğlu, Cübbeli Ahmet’in evinde buluşarak, iade-i ziyarette bulundu. Buluşmada Cübbeli Ahmet’in babası Yusuf Ünlü de bulundu.

Cübbeli Ahmet’in sosyal medya hesabından ziyaretle ilgili, “Üstâd Bedîuzzamân Hazretleri’nin: ‘Onların sözü benim sözümdür’ buyurduğu ve yed-i emîn addettiği Hüsnü Bayramoğlu ağabeyimiz, Cübbeli Ahmet Hocaefendi’yi hânesinde ziyâret etti” şeklinde paylaşım yapıldı.

FETÖ’nün Tahşiye kumpasından 16 ay hapis yatan Mustafa Kaplan, sosyal medya hesabından yazdığı yazı ile buluşmayı sert ifadelerle eleştirdi. Nurculuk kökenli Tahşiye grubunun liderliğini, Said Nursi’nin ilk talebesi Hulusi Yahyagil’in talebesi olan, emekli imam Vartolu Mehmet Doğan yapıyor.

Nur Cemaati kökenli Tahşiye grubundan Mustafa Kaplan, “Gözlerimiz aydın olsun! İsmailağa cemâatinin mutlak vekil vekili Cübbeli Rasputin, Nurcuların mutlak vekili Şoför Hüsnü ile kendi evinde buluşmuş. Müslümânlar bir araya geliyor diye sevinen kitlelerin gözü aydın. Sanırım bu, Cübbeli Rasputin’in daha önce diğer mutlak vekile yaptığı ziyâretin iádesi olmalı.

Buluşmada Rasputin’in muhterem babası da bulunmuş” diye yazan Mustafa Kaplan, “Cübbeli’yi bilen biliyor, organize işlerinde profesyonel, Anadolu ta’bîriyle şeytanın arka bacağı. Bizim Şoför görünüşte Allah’ın saftiriği, çevresinde dönen dolapları anlayacak durumda değil; aksini ise düşünmek bile istemiyorum” ifadelerini kullandı.

Cübbeli'ye ziyaret, cemaati karıştırdı

Kaynak:Oda TV

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNDEM

Erbakan hocanın Erdoğan’a son sözleri Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin

Erbakan hocanın Erdoğan'a son sözleri Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin

Vefatının yıl dönümünde anılan Erbakan hocanın son sözleri milli görüş gömleğini Erdoğan çıkardı! Vefat etmeden önce Recep Tayyip Erdoğan için uyarıda bulunan  Erkaban2ın sözleri yeniden gündeme geldi..

Başbakan Erdoğan’a “Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin” diye seslenen Necmettin Erbakan, SP dışında oy kullanacaklara seslendi:

Eski Refah Partisi lideri ve eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan; Başbakan Erdoğan”a “Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin” diye seslendi. Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, halkın oylarını Saadet Partisi”ne vermesini istedi ve “Şimdi seni yeniden uyarıyorum. Sen benim milletisin. Bu AKP”ye oy vermeyin. Bana bakın, harakiri yapmayın. Kendi kendinizi bıçaklamayın” dedi.

Millî Kurtuluş Konferansları serisinin ilkini gerçekleştiren Necmettin Erbakan, Yeşilköy”deki İstanbul Gösteri Merkezi”nde “İşbirlikçiler ve AKP”nin Ekonomik Yıkımı” adlı bir konferans verdi.

Necmettin Erbakan, dünya siyasetiyle ilgili tespitler yaparak başladığı konuşmasında “Hak-batıl mücadelesinde Hakk”ı tutacağız. Tarihte bütün insanlığın iyiliği için adil bir dünya kuran ecdadın evlatları olarak ırkçı emperyalizme yani Siyonizm”e karşı uyanık olmaya mecburuz. Siyonizm”i çok iyi tanımalıyız. Sen ırkçıya köle olacak millet değilsin. Bu Siyonistler sapkın inançlarını Kabala”dan aldılar. Tevrat”ı tahrif ettiler. Bunlar diğer insanları kendilerine köle yapmak istiyorlar. Bunların amacı büyük İsrail”i kurmak ve emniyetini sağlamaktır. Bunların amacı 22 ülkenin sınırlarını değiştirmektir. Bu; bunların dini, onun için bunun pazarlığı olmaz, görüşmesi olmaz. 5767 senedir faizci kapitalist düzeni sürdürdüler. Bugün Dolar; İsrail oğullarının parasıdır” dedi.

“BİZ SİYASET YAPMIYORUZ MATEMATİK YAPIYORUZ”

Erbakan Lübnan”a asker gönderilmesiyle ilgili ise ilginç tespitler yaptı: “Bu AKP işbirlikçidir. 22 Temmuz”da AKP tekrar iktidara girerse Lübnan”da Hizbullah”ı silahsızlandıracaklar. İncirlik Üssü”nü kullanarak Lübnan ve Suriye”yi istila edecekler. Mevcut yönetimi kullanarak Türkiye”yi İsrail”e vilayet yapmak istiyorlar. 22 Temmuz seçimi var olmak mı, yok olmak mı seçimidir. Onun için Milli Görüş”ün partisi Saadet Partisi”ne destek verin. 22 Temmuz”da AKP”ye oy verdiğinde ertesi gün Suriye”yi, Hizbullah”ı vuracaklar. Bu oyunları Milli Görüş olarak kaç defa bozduk, yine bozacağız Allah”ın izniyle. Biz siyaset yapmıyoruz matematik yapıyoruz, beni iyi dinleyin, dediklerimi çok iyi anlayın. Narkozlanıyorsunuz, uyumayın uyuma!!!”

“AK PARTİ , AT YARIŞI SPİKERİDİR”

Ekonominin kötü yönetildiğini belirten Erbakan şunları söyledi: “IMF ne yapıyor. Devlet içinde devlet kuruyor. IMF”nin emirleri bellidir; istihdam olmayacak, tarıma destek verilmeyecek, üretim engellenecek, yeraltı ve yerüstü kaynakları ve en önemli kurumlar yabancılara satılacak, sanayi tasfiye edilecek, ihracat yerine ithal edilmesi sağlanacak, en yüksek faiz oranı Türkiye”de olacak. Bunlar IMF”nin emirleri. Bunlar IMF”nin talimatları. Bunlar Haim Hanum doktrininin gereğidir. Biz bunu geçmişte değiştirdik, yine değiştireceğiz. Bak bu AKP, at yarışı spikeridir. Enflasyon düştü, şu şöyle oldu, bu böyle oldu diyorsun. Bunları sen yapmıyorsun ki. Sen sadece spikersin. Sen ne oluyorsa onu söylüyorsun.”

Kaynak: Ajanslar

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Ekrem İmamoğlu Erdoğan’a Noktayı Koydu! İstanbul 1 ‘den Büyüktür Nokta!

Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Noktayı Koydu! İstanbul 1 'den Büyüktür Nokta!

Ekrem İmamoğlu Erdoğan’a Noktayı Koydu! İstanbul 1 ‘den Büyüktür Nokta! İmamoğlu’ndan ‘Kanal İstanbul’u inadına yapacağız’ diyen Erdoğan’a yanıt: “İstanbul 1’den büyüktür. Nokta”

Ekrem İmamoğlu daha büyük sorunlar var gündemi değiştirmeye çalışıyorlar dedi, işsizlik yoksulluk ve Ekmek kuyruğu var ülkede , GARA şehitleri var dedi.. Ak partili Cumhurbaşkanı ise henüz konuya cevap vermedi.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Konya’da 23 kilo eroinle yakalanan 2 şüpheli tutuklandı

Konya’da polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda bir araçta ele geçirilen 23 kilo 432 gram eroin ile ilgili adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince müşterek yapılan detaylı çalışmanın ardından ekipler, merkez Karatay ilçesinde bir araca operasyon yaptı. Hafif ticari araçta hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan aramada sürücü koltuğu taban kısmında 44 parça halinde 23 kilo 432 gram eroin ele geçirildi.

Konu ile alakalı H.A., M.E.D. ve Ş.D. gözaltına alındı. Emniyette işlemleri tamamlanan 3 şüpheli Konya Adliyesine sevk edildi. “Uyuşturucu ticareti yapma” suçundan Konya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüphelilerden H.A. ve M.E.D. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, diğer şüpheli Ş.D. hakkında adli kontrol kararı verildi.

KAYNAK: İHA

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler