Cübbeli Hoca’dan Alparslan Kuytul’a sert tepki: Ajanmısın !

Cübbeli Hoca’dan Alparslan Kuytul’a sert tepki: Ajanmısın !

0
PAYLAŞ

Cübbeli Hoca’dan Alparslan Kuytul’a sert tepki: Ajanmısın !

15 Temmuz’u kanlı darbe girişimini bir proje olarak anltan,Hain darbeci FETÖ’cüleri ise  ‘kandırılmış saf Müslümanlar’ olarak aklımızla dalga geçmesi ile bilinen Alparslan Kuytul ve ekibi, Adana’da ‘namaz’ provokasyonu yaparak halkı tahrik ve kışkırtmaya sevk etmeye çalışmıştı. Kuytul’un bu provokasyon dolu hareketine Cübbeli Ahmet Hoca, ‘Sen aklını peynirle mi yedin ? Ajan mısın, provokatör müsün? ” sözleriyle en üst perde’den tepki gösterdi.

Alpaslan Kuytul ve ekibi, Adana’da ‘namaz’ provokasyonuna imza attı. Kuytul ve ekibinin polisin tüm uyarılarına ve nezaket dolu çağrısını dinlemeyerek sloganlar atması, duyarlı ve inan Müslümanlar tarafından büyük tepkiyle karşılandı.

 

TEPKİ ÇEKEN SÖZLER

Kuytul, koronavirüs tedbirlerine karşı, bir yandan da halkıkışkırtmak için sosyal medya üzerinden skandal paylaşımlar yaptı.

Alparslan Kuytul, “Bayram kültürünü bitirmeye çalışanlara inat, cuma günü akrabalarımla ve arkadaşlarımla bayramlaşacağım” ifadelerini kullandı.

CÜBBELİ HOCA’DAN SERT SÖZLER

Kamuoyunda Cübbeli Ahmet Hoca olarak bilinen Ahmet Mahmut Ünlü, Kuytul’un nefret dolu provokasyonuna, “Ya sen aklını peynirle mi yedin? Ajan mısın, provokatör müsün?” sözleriyle en üst perde’den tepki tepki gösterdi

Ahmet Hoca Efendi’nin açıklamaları:

Bayram namazı bu sene yasak. Niye yasak bizim iyiliğimiz için yasak. Resulullah (sav) emretti yasak etti. Yok İçişleri Bakanlığı yasak etti yok Tayyip bey yasak etti.

Çıkmış Kuytul mudur nedir ne biçim adam ya !? Çıkmış diyor, ‘İslam ihanettir, dine hıyanettir.’ Neymiş ‘bayram namazımızı kıldırmıyorlar.’ Ya sen aklını peynirle mi yedin? Ajan mısın, provokatör müsün?

Milleti camilerde toplayıp korona mı yapsınlar. Orada bir kişinin iki kişinin ölümüne sebep olunsa katil mi olacaklar yav ? Allah (C.c) Allah (c.c)…

Resulullah (sav) emrediyor, ’Yanaşmayın, bulunduğunuz yerden çıkmayın, evinizde durun sebaat edin.’ Sen ne yapmak istiyorsun?

Milleti ne diye Fitneye sokuyorsun ? ifadelerini kullandı.

 

BİR CEVAP BIRAK