Ak Partili Özlem Zengin'den yıllar önce Selahattin Demirtaş’ı, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan’ı örnek almadığı için eleştirdi | Baykus Haber
Connect with us

GÜNDEM

Ak Partili Özlem Zengin’den yıllar önce Selahattin Demirtaş’ı, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan’ı örnek almadığı için eleştirdi

Ak Partili Özlem Zengin'den yıllar önce Selahattin Demirtaş’ı, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan’ı örnek almadığı için eleştirdi

Ak Partili Özlem Zengin’den yıllar önce Selahattin Demirtaş’ı, terör örgütü PKK lideri Abdullah Öcalan’ı örnek almadığı için eleştirdi. Yayında  farklı konulara değinildiği görüldü, Özlem Zenginin PKK lideri bebek katilini için övgü dolu sözleri ise gündeme tekrar geldi.

Meclis’te, Uşak’taki çıplak arama iddialarını reddederken kullandığı, “Onurlu kadın, ahlâklı kadın bir sene beklemez. Bu, kurgusal bir harekettir” sözleri tepkilere neden olan AKP Grup Başkanvekili Özlem Zengin’in yıllar önceki sözleri dikkat çekti.

 

Kaynak: Cumhuriyet

GÜNDEM

Erbakan hocanın Erdoğan’a son sözleri Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin

Erbakan hocanın Erdoğan'a son sözleri Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin

Vefatının yıl dönümünde anılan Erbakan hocanın son sözleri milli görüş gömleğini Erdoğan çıkardı! Vefat etmeden önce Recep Tayyip Erdoğan için uyarıda bulunan  Erkaban2ın sözleri yeniden gündeme geldi..

Başbakan Erdoğan’a “Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin” diye seslenen Necmettin Erbakan, SP dışında oy kullanacaklara seslendi:

Eski Refah Partisi lideri ve eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan; Başbakan Erdoğan”a “Sen Milli Görüş gömleğini çıkardın, işbirlikçi gömleği giydin” diye seslendi. Milli Görüş Lideri Prof. Dr. Necmettin Erbakan, halkın oylarını Saadet Partisi”ne vermesini istedi ve “Şimdi seni yeniden uyarıyorum. Sen benim milletisin. Bu AKP”ye oy vermeyin. Bana bakın, harakiri yapmayın. Kendi kendinizi bıçaklamayın” dedi.

Millî Kurtuluş Konferansları serisinin ilkini gerçekleştiren Necmettin Erbakan, Yeşilköy”deki İstanbul Gösteri Merkezi”nde “İşbirlikçiler ve AKP”nin Ekonomik Yıkımı” adlı bir konferans verdi.

Necmettin Erbakan, dünya siyasetiyle ilgili tespitler yaparak başladığı konuşmasında “Hak-batıl mücadelesinde Hakk”ı tutacağız. Tarihte bütün insanlığın iyiliği için adil bir dünya kuran ecdadın evlatları olarak ırkçı emperyalizme yani Siyonizm”e karşı uyanık olmaya mecburuz. Siyonizm”i çok iyi tanımalıyız. Sen ırkçıya köle olacak millet değilsin. Bu Siyonistler sapkın inançlarını Kabala”dan aldılar. Tevrat”ı tahrif ettiler. Bunlar diğer insanları kendilerine köle yapmak istiyorlar. Bunların amacı büyük İsrail”i kurmak ve emniyetini sağlamaktır. Bunların amacı 22 ülkenin sınırlarını değiştirmektir. Bu; bunların dini, onun için bunun pazarlığı olmaz, görüşmesi olmaz. 5767 senedir faizci kapitalist düzeni sürdürdüler. Bugün Dolar; İsrail oğullarının parasıdır” dedi.

“BİZ SİYASET YAPMIYORUZ MATEMATİK YAPIYORUZ”

Erbakan Lübnan”a asker gönderilmesiyle ilgili ise ilginç tespitler yaptı: “Bu AKP işbirlikçidir. 22 Temmuz”da AKP tekrar iktidara girerse Lübnan”da Hizbullah”ı silahsızlandıracaklar. İncirlik Üssü”nü kullanarak Lübnan ve Suriye”yi istila edecekler. Mevcut yönetimi kullanarak Türkiye”yi İsrail”e vilayet yapmak istiyorlar. 22 Temmuz seçimi var olmak mı, yok olmak mı seçimidir. Onun için Milli Görüş”ün partisi Saadet Partisi”ne destek verin. 22 Temmuz”da AKP”ye oy verdiğinde ertesi gün Suriye”yi, Hizbullah”ı vuracaklar. Bu oyunları Milli Görüş olarak kaç defa bozduk, yine bozacağız Allah”ın izniyle. Biz siyaset yapmıyoruz matematik yapıyoruz, beni iyi dinleyin, dediklerimi çok iyi anlayın. Narkozlanıyorsunuz, uyumayın uyuma!!!”

“AK PARTİ , AT YARIŞI SPİKERİDİR”

Ekonominin kötü yönetildiğini belirten Erbakan şunları söyledi: “IMF ne yapıyor. Devlet içinde devlet kuruyor. IMF”nin emirleri bellidir; istihdam olmayacak, tarıma destek verilmeyecek, üretim engellenecek, yeraltı ve yerüstü kaynakları ve en önemli kurumlar yabancılara satılacak, sanayi tasfiye edilecek, ihracat yerine ithal edilmesi sağlanacak, en yüksek faiz oranı Türkiye”de olacak. Bunlar IMF”nin emirleri. Bunlar IMF”nin talimatları. Bunlar Haim Hanum doktrininin gereğidir. Biz bunu geçmişte değiştirdik, yine değiştireceğiz. Bak bu AKP, at yarışı spikeridir. Enflasyon düştü, şu şöyle oldu, bu böyle oldu diyorsun. Bunları sen yapmıyorsun ki. Sen sadece spikersin. Sen ne oluyorsa onu söylüyorsun.”

Kaynak: Ajanslar

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Ekrem İmamoğlu Erdoğan’a Noktayı Koydu! İstanbul 1 ‘den Büyüktür Nokta!

Ekrem İmamoğlu Erdoğan'a Noktayı Koydu! İstanbul 1 'den Büyüktür Nokta!

Ekrem İmamoğlu Erdoğan’a Noktayı Koydu! İstanbul 1 ‘den Büyüktür Nokta! İmamoğlu’ndan ‘Kanal İstanbul’u inadına yapacağız’ diyen Erdoğan’a yanıt: “İstanbul 1’den büyüktür. Nokta”

Ekrem İmamoğlu daha büyük sorunlar var gündemi değiştirmeye çalışıyorlar dedi, işsizlik yoksulluk ve Ekmek kuyruğu var ülkede , GARA şehitleri var dedi.. Ak partili Cumhurbaşkanı ise henüz konuya cevap vermedi.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Konya’da 23 kilo eroinle yakalanan 2 şüpheli tutuklandı

Konya’da polisin düzenlediği uyuşturucu operasyonunda bir araçta ele geçirilen 23 kilo 432 gram eroin ile ilgili adliyeye sevk edilen 2 şüpheli tutuklandı.

Edinilen bilgiye göre, Konya Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İstihbarat Şube Müdürlüğü ekiplerince müşterek yapılan detaylı çalışmanın ardından ekipler, merkez Karatay ilçesinde bir araca operasyon yaptı. Hafif ticari araçta hassas burunlu narkotik köpeği ile yapılan aramada sürücü koltuğu taban kısmında 44 parça halinde 23 kilo 432 gram eroin ele geçirildi.

Konu ile alakalı H.A., M.E.D. ve Ş.D. gözaltına alındı. Emniyette işlemleri tamamlanan 3 şüpheli Konya Adliyesine sevk edildi. “Uyuşturucu ticareti yapma” suçundan Konya Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine çıkarılan şüphelilerden H.A. ve M.E.D. tutuklanarak cezaevine gönderilirken, diğer şüpheli Ş.D. hakkında adli kontrol kararı verildi.

KAYNAK: İHA

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler