Connect with us

GÜNDEM

AK Parti Sözcüsü Çelik ” CAV BELLA ” açıklaması

AK Parti Sözcüsü Çelik ” CAV BELLA ” açıklaması

Çelik, Sosyal Paylaşım sitesi Twitter hesabından, İzmir’de merkezi ses sistemi frekanslarına saldırı yapılarak cami hoparlörlerinden İtalyan marşı olan ” cav bella ” yayının yapılmasına ilişkin açıklmada bulundu.

Ezanın olduğu yerde nefretin olamayacağının bastıra bastıra söyleyen Çelik, açıklmanın devamın da:

“O yüzden nefret grupları ezanı hedef alır her zaman. Camilere saygısızlığı yapanlar nefret kampına aittir. Bunların kimliği ne olursa olsun amacı kışkırtıcılıktır. Nefret gruplarının oyununa kimse gelmez bu ülkede. İzmir nefrete geçit vermez.” ifadelerini kullandı.

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

GÜNDEM

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti’de kriz bitmiyor!

AK partili Melih Gökçeğin Zarara Uğrattığı 750 milyon dolar AK Parti'de kriz bitmiyor!

Sosyal medyada gündem olan olayla ilgili kullanıcıların yoğun eleştirisine Maruz kalan Melih Gökçek henüz konuyla ilgili cevap vermedi, Park battı, zarar büyük.

Sosyal Medya kullanıcıları ise ilginç yorumlarda bulundu. İşte gökçeğin batırdığı iddia edilen parayla ilgili çarpıcı yorumlar.

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Metro Turizm’de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede!

Metro Turizm'de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede!

Metro Turizm’de Taciz olayları bitmiyor sözde sahte kabadayı sahibi Galip Öztürk nerede! Sürekli taciz ve skandallar ile adı dünya çapında bilinen ve Türkiye’nin en güvensiz firması olan Metro Turizm’de bir taciz olayı daha gerçekleşti.

Yine Metro Turizm, yine TACİZ ! Metro Turizm çalışanı otobüsün şoförü, 19 yaşındaki ERKEK yolcuyu TACİZ ediyor! Üstelik cinsel birliktelik için PARA dahi teklif ediyor!

Tacize uğrayan kişi ise gizlice video çekti korktuğu için kimseye birşey demeyen kişi şikâyetçi oldu, 2 aydır sonuç alamayınca sosyal medya üzerinden olayı duyurdu.

Metro Turizm sahibi sözde Mafya ve kabadayı olduğu bilinen kişi ise kayıp, nerede olduğu belli değil, iddialar ve videolar ve tacizler hakkında Galip Öztürk tek cevap veremedi.

Olayla ilgili iç işleri bakanı Süleyman Soylu ve Aile sosyal politikalar bakanı ve Adalet bakanlığının açıklama yapması bekleniyor.

Sahte kabadayı galip öztürk

Haberi Okumaya Devam Et

GÜNDEM

Enes Batur’un kaza anı görüntüleri ortaya çıktı! Sosyal Medya’da linç edildi

Küçük yaşta çocukların izlediği videolar çeken Enes Batur kaza yaptı, sosyal medyada yayınlanan resimler ile Linç edilen Enes batur için çok fazla hakaret edildiği görüldü, daha önce ödül alan ve Yapmış olduğu uygunsuz sözler sebebi ve içeriklerinden dolayı Ödülü elinden alınan Enes Batur son zamanlarda şarkı söylemeye çalıştığı ve klip çektirttiği görünüyor.

Başarılı Youtube fenomeni özellikle çocukların üzüntüsüne sebep oldu bir çok kişi ise olayla ilgili geçmiş olsun mesajı verdi.

 

Bayku, haber olarak Geçmiş olsun Enes Batur

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler