Ak Parti sayesinde namaz kılanlarında oruç tutanların yalan söylediğini gördük!

Ak Parti sayesinde namaz kılanlarında oruç tutanların yalan söylediğini gördük!

0
PAYLAŞ

AKP sayesinde Atatürk’e aşık olan vatandaş sosyal medyada gündem oldu, birçok konuda AKParti ve MHP seçmeni tarafından hem eleştiriliyor hemde oy kaybetmeye devam ediyor. Hükümetin insanları farklı şekilde etkilemesi ise gündeme bomba gibi düştü!

Sokak röportajında bir vatandaşın AKP’nin ülkeye iyiliklerini ironik bir şekilde anlatması sosyal medyada gündem oldu. Vatandaşın Atatürk’le ilgili düşüncelerinin değiştiğini anlatması izleyenleri duygulandırdı.

Sokak röportajlarında ilginç anlar yaşanmaya devam ediyor. Halk Ekranı adlı Youtube kanalında yayınlanan videoda bir vatandaşın AKP’nin ülkeye olan iyiliklerini ironik bir şekilde anlattığı anlar sosyal medyanın gündemine oturdu. Günboyu’nun haberine göre vatandaş şunları söyledi:

“NAMAZ KILAN İNSANLARIN DA…””

AK Parti‘nin iyiliği olduğu bu ülkeye. Namaz kılan oruç tutanların insanların da yalan söyleyebileceğini, insanları aldatabileceğini gösterdiler. “BENİ MUSTAFA KEMAL‘E AŞIK ETTİLER”Millet bunlarla yüzleşti. Ben Mustafa Kemal’i çok sevmezdim. Ama beni aşık ettiler adama sevdirdiler. Bu iyilikleri oldu millete. Teşekkür ediyorum onlara.”

Kaynak: gunboyu

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK