Connect with us

EKONOMİ

Yunanistan Türkiye’nin yeni savaş gemisinin Üstünlüğünü kabul etti

Yunanistan Türkiye’nin yeni savaş gemisine hayran oldu : Üstünlüğü şok edici

Türkiye’nin en büyük savaş gemisi olan TCG Anadolu, Yunan basını hayran oldu. TCG Anadolu’ya geniş bir  yer ayıran Yunan basını, Türkiye’nin ilk yerli savaş uçağı için “Üstünlüğü şok edici” ifadelerini kullandı.

Bu yıl faaliyete geçmesi planlanan Milli Gururumuz olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Türk donanmasının amiral gemisi TCG Anadolu Yunanıstan’da büyük etki uyandırdı.

 

YUNAN BASINI: TCG ANADOLU’NUN ÜSTÜNLÜĞÜNÜ KABUL ETTİ !

Yunan basını, TCG Anadolu’ya ülke basının da geniş bir yer ayırdı. TCG Anadolu’nun Türk ordusu TSK’nın yurtdışında yapacığı operasyon yürütme kabiliyetini artıracak amfibi yeteneklere sahip olduğunu anlattı . Yunan basının da yer alan TCG Türk uçak gemisi karşısında hayranlıklarını gizli tutamadı. Yunan basınında Türkiye’nin ilk yerli savaş uçak gemisi için “Üstünlüğü şok edici” ifadelerini kullandı.

 

ATAK HELİKOPTERLERİNE DİKKAT ÇEKTİLER

TCG Anadolu’nun özellikleri ve silah kapasitesi tek tek anlatılarak işlenen haberde . ATAK helikopterinin de TCG uçak gemisinde yer alacağının altını çizdi. Haber’de TCG Anadolu’nun Sedef tersanesinde bulunan görüntülerine Yunan basını geniş yer verildi.

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EKONOMİ

Berat Albayrak için çarpıcı iddia, Berat Albayrak Gerimi Dönüyor? Ak Parti’de Sevinç Başladı!

Berat Albayrak için çarpıcı iddia, Berat Albayrak Gerimi Dönüyor? Ak Parti'de Sevinç Başladı!

Berat Albayrak için çarpıcı iddia, Berat Albayrak Gerimi Dönüyor? Bir çok Ak partilinin ve MHP seçmeninin geri dönmesini istediği Berat Albayrak geri dönebilir iddiası ortaya atıldı, Ak partili ve MHP’li seçmen ise Berat Albayrak geri dönmesini istiyor, Gazı bulan kişi olarak ortaya atılan ve İsrail ile enerji işlerini isteyen Ak partinin Bu yüzden Berat Albayrak2ı yeniden görev vereceği iddia ediliyor.

Ekonomist İbrahim Kahveci, TV 5’te yayınlanan ve moderatörlüğünü Hasan Basri Akdemir’in yaptığı Ekonomi ve Ötesi programında ekonomiyi değerlendirdi. Kahveci, “Önce Berat Albayrak’ın döneminin fikri olarak aklanması ve temizlenmesi gerekiyor” diyerek Berat Albayrak’ın yeni bir göreve gelebileceğini ifade etti.

Haberi Okumaya Devam Et

EKONOMİ

JES raporu: Aydın’da inciri, Manisa’da üzümü bitirdi!

JES raporu: Aydın'da inciri, Manisa'da üzümü bitirdi!

JES raporu: Aydın’da inciri, Manisa’da üzümü bitirdi! Dünyanın bir çok kesimi doğa için projeler ile ülkelerde geleceğini inşa ederken Türkiye’de olan durum ise düşündürücü olmaya devam ediyor, CHP vekilinin sözleri yakın Zaman’da TBMM içinde tartışılacak..

CHP Doğa Haklarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ali Öztunç, jeotermal enerji santrallerinin (JES) Ege bölgesindeki tarımı etkilediğini vurgulayarak, “Çalışmalarımızın sonunda bir rapor hazırlayarak bunu TBMM Başkanı’na da yollayacağız. Çevre ve Şehircilik Bakanı’na da yollayacağız. Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’na da sunarak kamuoyuna açıklayacağız. TBMM’de araştırma komisyonu oluşturulması için de teklif vereceğiz” dedi.

Haberi Okumaya Devam Et

EKONOMİ

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan İBB’nin mobil ekmek büfelerine yasak! Bakanlık Halkın Ekmeği ile Oynadı!

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak! Bakanlık Halkın Ekmeği ile Oynadı!

Tarım ve Orman Bakanlığı’ndan İBB’nin mobil ekmek büfelerine yasak! Bakanlık Halkın Ekmeği ile Oynadı! Yoksul ailelere yönelik çalışma yapan İBB CHP’li başkan Ekrem İmamoğlu’na bu Sefer’de Bakanlık yasak verdi. Bakanlığın imzası ile artık mobil ekmek satışları yasaklandı!

Dark gelirli ailelere ekmek götüren İBB yönetimi CHP ve İYİ parti ise halkın ekmeği ile bakanlık oynuyor yetmedi mi bir yandan İBB meclisinde ekmek satışını engellemek için el kaldırıyorlar yetmedi şimdi ‘de bakanlık devreye giriyor bu halktan ne istiyorsunuz?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet bahçeli konuyla ilgili açıklama yapmadı! Vatandaş isyan etti! Bir ekmek için yasak verenler yarın seçimde kapımıza hangi yüzle gelecek.

Tarım ve Orman Bakanlığı, ekmek satışına ilişkin yayımladığı genelgede mobil araçlarda ekmek satışını yasakladı. Bakanlığın yayımladığı genelge ile İBB’nin mobil ekmek büfelerinde ekmek satışı yasaklanmış oldu.

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler