Taksitle 2. el arama veya sıfır araba alınır mı? Peşinatsız Araba Nasıl alınır? » Baykuş Haber
Connect with us

EKONOMİ

Taksitle 2. el arama veya sıfır araba alınır mı? Peşinatsız Araba Nasıl alınır?

Peşinat ödemeden 2. el araba alınır mı? Galeriden taksitle araba almak!

Taksitle 2. el arama veya sıfır araba alınır mı? Peşinatsız Araba Nasıl alınır? Ekonomide olan değişimin ardından bir çok kişi için araba almak artık lüks! Özellikle bir çok ailenin ayağını yerden kesecek araba almak 2022 yılı itibari ile imkansız hale geldi.

Peki hiç düşündünüz mü taksitle peşinatsız araba alınır mı?

Bu bu şekilde bir çok kullanıcı artık, peşinatsız araba alma alma hayaline kapılmıştır, Bir çok firma ise kefilsiz ve peşinatsız olarak sizlere sıfır ve ikinci el araç verebilmektedir.

Peşinat ödemeden araba alanların en büyük korkusu ise taksitlerinin geçirdiği gün ne olacağı?

Bunla ilgili bir çok firma faiz arttıra bilir veya arabayı sizlerden alabilir ve verdiğiniz taksitlerde kiralık olarak sizlerden çıkarabilir.!

Güvenilir firmaya başvurun ve kesinlikle sözleşmenizi okumadan işlem yapmayın!

Senet imzalayacaksınız!

Bir çok merdiven altı firma ise kişilere senet imzalatabiliyor, bu aşamada dikkat edeceğiniz nokta ise kesinlikle seneleri yazılı olarak kontrol etmeniz olacaktır, bir çok kişi sözleşmelerini yerine getirse de araba alamadıkları şikayetleri artmıştır!

Aracınızı almadan kesinlikle para vermeyin!

Özellikle instagram ve facebook’da olan sahte hesaplar ile reklam vererek kimlik bilgilerini alan kullanıcıların bir çok kişi adına işlem yaptığı ve dolandırdığı ortaya çıkmıştır!

Peşinat ödemeden 2. el araba alınır mı? Galeriden taksitle araba almak!

Bunla ilgili oto galericiler sizlere yardımcı olabiliyor, bankadan adınıza kredi çektirebiliyor ve arabayı da kefil olarak gösterebilir veya üzerinize bir mülk varsa bu işlemi yapabiliyor.

Dikkat edilmesi gereken nokta ise bilinmedik galerilerden araba almanın bir çok kötü sonuca mazur kalacağıdır.

Araç taksitlerinizi 36 aya böldürerek ödeme yapabilir, 60 ay ödeme yapılan firmalarında olduğu görülse de taksit sayısı arttıkça arabaya vereceğiniz taksit miktarı da, araç fiyatları da artacaktır.

36 ay ise ideal bir süreç olarak söze çarpıyor.

Peşinatsız sıfır arama alınır mı?

Bunla ilgili araba galerileri yardımcı olabilir fakat ödeyeceğiniz taksit miktarına göre araç fiyatını arttığı görülmüştür. Firmanın denetlenebilir olmasından ve soruşturmadan sonra araç alımı yapmanız konsun da uzmanlar uyarıyor!

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *