Connect with us

DÜNYA

Kanal İstanbul Oyunu Tehlikeli Olabilir

Kanal İstanbul Oyunu Tehlikeli Olabilir

Bilenler bilir ben fetö denen alçakla mücadele ederken, ne küfürler yedim. Ne  hakaretler yedim, ister Türkiyeyi sevin ister sevmeyin ama dikkat edeceksiniz bu topraklarda yaşıyorsanız, tehlikeyi önceden göreceksiniz.

Bizim oralarda bir söz vardır Türkün, Türk’ten başka dostu yok bunu atalarımız boşa söylemedi.

Şimdi gelelim şu kanal İstanbul meselesine, kimler toprak aldı, kimler o arazilere çöktü beni orası ilgilendirmez, beni ilgilendiren ne için cöküldüğü meselesi benim fazla param da yok olsa bende alırım ama yok. Bırakın tarla almayı borç harç zor geçiniyoruz zaten.

Şimdi mesele şu bizim yıllardır verdiğimiz mücadeleyi birileri bitti sanıyor ama yanılıyor. Devletimiz güçlü çok şükür daha kötü günlerimiz de olabilirdi.

Şimdi durumda şu tehlike var Fetö denen alçakla mücadele ettik bitti öylemi? Bu fetönün arkasında kimler var? ABD,BEA,FRANSA,İNGİLTERE ve özellikle araplar. Neden? Çünkü kendisini her ülkede hoca diye tanıttı Türkiye de en büyük çamilerde sohbetler verdi bu hain. Her yerde adamı var onda herkes hem fikir ama arkasında olan ağ babalarını kimse sorgulamıyor sanırım. Bu adamın servetinin bir kısmı Türkiye de ve diğer dış ülkeler de bir eli burada. Öyle kolay vaz geçer mi bu hain sizce! geçmez elbet devletin tüm imkanlarını izler ve gözetir senin en sevdiğin arazileri alır ve seni kendisine muhtaç eder. Alay eder.

Arkadaşlar dün filistinin yaptığı hataları görüyoruz. Sattılar ülke topraklarını bakın ne hale düştüler. Arkadaşlar, kıymetli kardeşlerim birazcık aklınız varsa paranız sizi bu hainden kurtarmaz. Bu hain sadece Recep Tayyip Erdoğan ile değil tüm siyasi partilerle düşman olduğunu ne zaman anlayacaksınız.

Katar lı bir bayan tarla almış? Nasıl haberi oluyor Türkiye’den, hemde daha ortada hiçbirşey yokken. Tarlalar alınıyor garibandan veya köylüden, şimdide arazi değerlendi 5 katına çıktı yahu akıl var mantık var. Benim devletim oraya hadi yaptı kanal İstanbul’u en güzel projeleri devlet kendi eliyle yapsa ve kendisi yönetse olmuyor mu bu stratejik yerler neden sürekli bir başka kişilerin eline düşmek zorunda!

Bu stratejik yerlerden fetö denen alçak hainin haberi yokmu sizce var! Kimle yapacak bu işi harelde bizimle yani Türk milleti ile yapacak değil, başka insanlarla iş birliği yapacak, öyle bir alçak çünkü.

Burada önemli olan şu bu stratejik yerleri yabancı yatırımcının eline vermeyin! Yabancı yatırımcı ayrıca bir risk. Neden stratejik çünkü bir ada ortada kalacak Allah muhafaza. Düşünmek bile istemiyorum her tehlikeye açık bir alan olabilir.

Bu yüzden devletin en üst kademesi yakınım diye bakmasın unutmayın fetö denen alçakta o kadar yakındı devletin herşeyine sonrası malum.

Benim ülkemde elbette yabancı yatırımcı olabilir ama stratejik bir yerde halı sahası dahi olmasına karşıyım. Biz bunun acısı çektik evlatlarımız çekmesin. Kim o bölgeden arsa aldıysa devlete hesap vermeli nereden haberiniz oldu!

Bu kadar kolay mı bu ticari işler

Fetö daha dün katar da rahatlıkla dolaşıyordu adamları kanalları için para dahi aldığı bilgisi var. Öyle bir alçak çünkü.

Efendim yok bilmiyordum vs sözleri söyleyenlere şunu sorun onca öğrencinin sıvan soruları çalınırken haberim yok demeleri gülünç.

Bu fetö olayı esrar alıp içip satan adamın hikayesine döndü satmıyorum abi içiciyim..

Yemezler beyler yemezler. Bu devlet gün gelir kılıcı baştan aşağı vurur ne toprak kalır ne bir sanatınız.

Katarlı hanım efendiyede iki çift sözüm var. Bunca müslüman için elini kıpırdatmayan sen bırakın bu ayakları, ölürken müslümanlar paranızla sarayda oturan sizler. Allahın yüz çevirdiği kişilerden olduğunuzdan zerre şüphem yok.

Bu kanal İstanbul hikayesi çok su götürür. ben sayın devlet bahçeli ve Erdoğan’a  bu konuda güveniyorum çünkü bu tarz projeler de birlik olmazsa canı yanan çok kişi olur, demem o ki siz yaparsanız bir başkası gelir yıkar olan bu güzel şehre olur.

Herkes aklını başına alsın Fetö daha bitmedi! Halen içimizde her yerde olabilir. Anlayan anladı. Stratejik yerler devletin tapusudur. ne arabın olmalı ne fransızın Türkün olmalı Türkün kalmalı

Ersoy.K

 

Haberi Okumaya Devam Et
Advertisement
Habere Yorum Yap

Yorum yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DÜNYA

Joe Biden yönetiminden kaşıkçı cinayeti için vaad geldi !

ABD ‘nin resmi olarak seçilmiş Başkanı Joe Biden’ın Ulusal İstihbarat Direktörlüğüne aday olarak  sunduğu Avril Haines, görevinin Senato tarafından onaylanması durumunda, Suudi Arabistanlı Gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti ile ilglil olarak detaylı bir rapor sunacağını duyurdu.

 

Biden, yarın yemin ederek başkanlık görevine oturmaya hazırlanırken, yönetimdeki çeşitli görevlere aday gösterdiği isimlerin Senatodaki onay oturumları da devam ediyor.

Biden’ın Ulusal İstihbarat Direktörü adayı Avril Haines, Senato İstihbarat Komitesinde senatörlerin sorularını yanıtladı.

Demokrat Senatör Ron Wyden, Haines’e “Sayın Haines, bildiğiniz üzere, Kongre, Ulusal İstihbarat Direktörlüğünün Kaşıkçı cinayetinin sorumlularına yönelik kapsamlı bir rapor hazırlamasını istemişti. Senato sizin görevinizi onaylarsa, bu kanun çerçevesinde bir rapor sunacak mısınız?” sorusunu yöneltti.

Haines da “Kesinlikle sunacağım, kanunlara uyacağım.” yanıtını verdi.

Washington Post yazarı Cemal Kaşıkçı, Ekim 2018’de Suudi Arabistan’ın İstanbul Başkonsoluğunda cinayete kurban gitmişti.

ABD istihbaratı, Suudi Arabistan Veliaht Prensi Muhammed bin Selman’ın cinayetin arkasında olduğuna dair raporlar yayınlamış ancak Suudi Arabistan yönetimi bu suçlamaları reddetmişti.

Haberi Okumaya Devam Et

DÜNYA

Ayıya Binen Putin bu Sefer’de -20 derece suya girdi! Noel Kutladı!

Ayıya Binen Putin bu Sefer'de -20 derece suya girdi! Noel Kutladı!

Ayıya Binen Putin bu Sefer’de -20 derece suya girdi! Noel Kutladı! Sporcu olan Putin eğlenceli hayatı ve hayata bakışı ile diğer dünya liderlerinden farklı yaşamı ile farklı hareketleri ile her kesimin incelediği ve merak ettiği yaşamı ile dikkat çekiyor

Hz. İsa’nın vaftiz edilişinin yıl dönümü nedeniyle yapılan ayin nedeniyle Rusya Devlet Başkanı Putin -20 derecedeki buzlu suya girdi.

Rusya dünyayı etkisi altına alan koronavirüs gölgesinde Ortodoks Noel’ini kutladı.

Kutlamalar için Rusya genelinde donan nehir ve göllerde özel delikler açıldı.

Soğuk havaya aldırış edilmezken, gece yarısından itibaren Ortodokslar koronavirüs nedeniyle sosyal mesafe kurallarına uyulması şartıyla üç kişilik sınırlandırılmış törenlerle buzlu suya daldı.

Hz. İsa’nın vaftiz edilişinin yıl dönümü vesilesiyle yapılan ayinlere, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin de katıldı.

Rusya Devlet Başkanı Putin mavi renkli mayosuyla -20 derecedeki buzlu suya girerek, vaftiz oldu.

BUZLU SUDAN ACELEYLE ÇIKTI

Görüntüde buzlu suya giren Putin’in aceleyle çıkması dikkat çekti.

Ülkenin doğu kesimlerinde ve Sibirya’da sıfırın altında 40 dereceyi gören hava sıcaklığına rağmen, Ruslar ayinlere ilgi gösterdi. Nehir ve göllere giren Ruslar temsili olarak vaftiz olmuş oldu.

Cumhuriyet

Haberi Okumaya Devam Et

DÜNYA

Alman aşısı Pfizer-BioNTech’i kullanan 23 kişi hayatını kaybetti!

Alman aşısı Pfizer-BioNTech'i kullanan 23 kişi hayatını kaybetti!
Alman aşısı Pfizer-BioNTech’i kullanan 23 kişi hayatını kaybetti! Türkiye’de Çin aşısı tartışılırken şok bir olay yaşandı Alman aşısı kullanan 23 kişi hayatını kaybedildiği açıklandı. Alman aşısı Çin aşısından daha etkili olduğu ispat edilmişti.
Norveç’te Pfizer-BioNTech’in korona virüs salgınına karşı geliştirdiği aşıyı vurulan 23 kişi hayatını kaybetti. 13 vakada incelenen ölümlerde, aşının “yaşlı insanlarda var olan hastalıkların daha ciddi seyrine” yol açan yan etkilere neden olmuş olabileceğini belirtti.

TELE1’de yer alan habere göre, korona virüse karşı Pfizer ilacıyla aşılama 27 Aralık’ta Norveç’te başladı. İlk aşı Oslo’daki huzurevlerinde yaşayanlar oldu.

Norveç İlaç Ajansı’nın internet sitesinden belirtildiği üzere ülkede korona virüse karşı Pfizer aşısını yaptıran 23 kişi hayatını kaybetti.

“AŞI VAR OLAN HASTALIKLARI TETİKLEMİŞ OLABİLİR”

13 vakada incelenen ölümlerde, aşının “yaşlı insanlarda var olan hastalıkların daha ciddi seyrine” yol açan yan etkilere neden olmuş olabileceğini belirtti.

PORTEKİZ’DE DE HEMŞİRE ÖLMÜŞTÜ

Portekiz’de 30 Aralık 2020’de Pfizer-BioNTech’in geliştirdiği Covid-19 aşısını olan Portekiz Onkoloji Enstitüsü Pediatri Bölümü’nde (OPI) çalışan 41 yaşındaki hemşire Sonia Acevedo 2 gün sonra hayatını kaybetmişti.

BAKAN KOCA AÇIKLAMIŞTI

Bakan Koca açıklamasında, “Mart ayı sonuna kadar 4.5 MİLYON doz aşı ülkemize teslim edilecektir. Anlaşmamıza göre tarafların mutabakatı ile 30 MİLYON doza kadar aynı şartlarda aşı temin edilebilecektir” ifadelerini kullanmıştı.

Kaynak Yeniçağ

Haberi Okumaya Devam Et

Popüler