İşte Benim Stilim’de Hidayet Kadiroğlu!

İşte Benim Stilim’de Hidayet Kadiroğlu!

0
PAYLAŞ
İşte Benim Stilim'de Hidayet Kadiroğlu!
İşte Benim Stilim'de Hidayet Kadiroğlu!

Modada Uymamız Gereken Kurallar Nelerdir? Ünlü Modacı Hidayet Kadiroğlu Anlatıyor…

 

Dünya genelinde yapılan araştırmalara göre, kadınların yılda ortalama 140 saatini kıyafet, aksesuar gibi ürünlerin alışverişiyle geçirdiği tespit edilmiştir. Geçirilen bu süreden maksimum verimi almak isteyen kadınlara birkaç tavsiye vermek gerekmekte. Çünkü sürenin büyük bir çoğunluğu kararsızlıkla geçmekte ve bu kaybı engellemek için, karar mekanizmalarını güncellemek şart.

Her Kadın kendi Stilini Oluşturmalı!

 

Hidayet Kadiroğlu! Her kadının kendi stilini oluşturması ve bu çerçevede alışverişlerini yönlendirmesi; hem zamandan tasarruf, hem de şıklık konusunda önemli bir adım olacaktır. Stil oluşturma sürecinde ise temel birkaç maddeye dikkat etmeniz gerekli.

 

Benim Stilim Nasıl Olmalı? Hidayet Kadiroğlu Açıklıyor…

 

Dolabınıza yaptığınız alışverişler için oluşturacağınız stilin en temel noktası, beden seçimini sağlıklı bir biçimde yapmaktır. Bedeninize uymayan ya da büyük gelen ürünleri tercih etmemeniz, alışverişte vakit kaybınızı engelleyecektir. Buradan kazandığınız süreyi, kendi bedeninize uygun kıyafeti seçerken harcamanız, güzelliğiniz açısından daha mantıklı bir plan olacaktır.

 

Dikkat edilmesi gereken ikinci en önemli nokta ise, kıyafetlerinizin renk kombinleri olmalı. Renkli ürünlerden, özellikle de kırmızıdan asla kaçınmayın. Kırmızı her zaman albenisi yüksek ve enerji dolu bir renktir. Bu sebeple de yüzyıllardır kıyafetler içerisinde popülerliğini kaybetmedi. Kırmızının verdiği enerji, sizi sürekli iyi hissettirecektir ve partnerinizin de ilgisini daha çok çekecektir.

 

Diğer renklerin kullanımında ise, baştan aşağıya bir değerlendirme yapılmalı. Ayakkabının renginden, rujun rengine kadar her renk kartelası; kıyafetle orantılı olarak belirlenmelidir. Örneğin; yeşil ve türevi giyinmek istiyorsanız, bu plan çerçevesinde alışverişinizi tamamlamanız daha mantıklı olacaktır. Bu durum tüm giyim kuşam hayatınızda geçerli olmalı. Gardolabınızda her plana uygun bir kıyafet bulundurmanız, uzun vadede sizin çok kısa sürede plan yapabilmenize neden olur. Bu sayede, hem güzel görünmek hem de pratik olmak mümkün olabilir.

 

Son olarak, planlarınızı yaparken yalnızca sosyal medyada önerilen ürünlere takılmamanız gerekli. Sizin, güzellik için kendi vücudunuzu tanımanız yeterlidir. Vücudunuza uygun her kombin, mutlaka sizi muhteşem bir kadın gibi gösterecektir. Asgari planlama ve dikkatli ürün seçimiyle, günün her saatinde ve hiç vakit harcamadan etkileyici görünmeyi sürdürebilirsiniz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK