Halil Falyalı Beni çıkarın diye şantaj yapmaya başladı! Hangi siyasilerin kasetleri var? » Baykuş Haber
DOLAR

18,5033$% -0.15

EURO

18,1806% 0.78

STERLİN

20,5596£% 1.76

GRAM ALTIN

985,90%-0,15

ÇEYREK ALTIN

1.616,00%-0,91

a
  • Baykuş Haber
  • DÜNYA
  • Halil Falyalı Beni çıkarın diye şantaj yapmaya başladı! Hangi siyasilerin kasetleri var?

Halil Falyalı Beni çıkarın diye şantaj yapmaya başladı! Hangi siyasilerin kasetleri var?

Halil Falyalı Beni çıkarın diye şantaj yapmaya başladı! Hangi siyasilerin kasetleri var? Gazeteci Erk Acarer sosyal medya hesabı twitter üzerinden paylaşımlarda bulundu.

Bahis baronu olan ve son zamanlarda iş adamı, Sedat Peker’in ifadesi ile adı gündeme gelen ve geçtiğimiz gün tutuklanan Halil faydalı ile alakalı açıklamalarda bulundu.

Halil Falyalı’da bir çok kaset olduğu ve siyasi kişileri kasetlere aldığını ve sebep ile iş yapmak için onları uyuşturucu gibi kirle işlere kullandığını söyleyen ilk kişi ise Sedat Peker’di.

Konu Hakkında içişleri bakanlığının  ve kurumların açıklama yapması bekleniyor.

Erk Acarer sosyal medyadan şu mesajları paylaştı:

KKTC’de mide bulandıran işler oluyor ve maalesef bu işler hem KKTC Başbakanı hem de Türkiye’ye uzanıyor. Şuradan başlayalım: Halil Falya’lı tutuklandı. (İlişkilerini biliyorsunuz.) Falya’lının kardeşi ile iddia işi yapan Eray Kenanoğlu isimli kişi 3 sene önce silahlı saldırıya uğramıştı. Uyuşturucudan da Silivri’de kalmıştı. Anladığımız kadarıyla Peker ifşalara başlayınca hem Falyalı hem de Türkiye’nin baskısı ile silahlı saldırı dosyasındaki ifadesini değiştirdi, bir anda ve alakası yokken Peker yaptırdı dedi. Burası dosyanın Peker ile ilgili tarafı. Fakat mide bulandırıcı yön şurada. Falyalı cezaevine gönderilmişti. Pazarlık başlattı. “Beni çıkarın” diye şantaj yapmaya başladı. İddiaya göre, bürokrat ve siyasilere müstehcen kasetleri üzerinden baskı yaptı. İşte tam burada yandı gülüm keten helva. İddia odur ki bu kasetler hem siyasi hem de bürokratlara gönderilirken Peker’in yakınlarının eline geçti. Yine bunlarda Kıbrıs Başbakanı Ersan Saner’in de görüntüleri var. Pisliğin dibi. Kıbrıs ve Türkiye’deki siyasi ve bürokratların kimlerle iş yaptığı, zaaflarını ve nasıl teslim olup uyuşturucu satıcıları ile pazarlığa oturduklarını görüyorsunuz. Gerçekten pisliğin dibi! Büyük bir kriz kapıda anladığımız kadarıyla.

Videoyu izledim.Elbette özel hayatın gizliliği nedeni ile paylaşmayacağım. Bizi ilgilendirmez.Bizi ilgilendiren, TR-Kıbrıs ayağı. Ayrıca siyasilerin uyuşturucu tacirleri ile iş tutup onlara teslim olması.Mevkilerinizi, halkın teveccühünü lekelediniz. Başbakan Saner istifa etmeli.

 

YORUMLAR

s

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

IMF’den Türkiye uyarısı Afganistan’ın ekonomik çöküşü krize neden olabilir

HIZLI YORUM YAP