Gebze’de Afgan A.M.'nin(20) cinsel saldırısına direnince, başı taşla ezildi Cumhurbaşkanım, bu sizin eseriniz » Baykuş Haber
Connect with us

DÜNYA

Gebze’de Afgan A.M.’nin(20) cinsel saldırısına direnince, başı taşla ezildi Cumhurbaşkanım, bu sizin eseriniz

Gebze’de Afgan A.M.'nin(20) cinsel saldırısına direnince, başı taşla ezildi Cumhurbaşkanım, bu sizin eseriniz

Gebze’de Afgan A.M.’nin(20) cinsel saldırısına direnince, başı taşla ezildi Cumhurbaşkanım, bu sizin eseriniz, Genç kızın babası ise feryat etti açıklamalarında Gebze’de Afgan A.M.’nin(20) cinsel saldırısına direnince, başı taşla ezilen 17 yaşındaki A.A.’nın babası Metin Aydın; “15 yıldır oy verdiğimiz Sn.Cumhurbaşkanım, bu sizin eseriniz. Siz ve çocuklarınız çok güzel korunuyor. Mültecilerin esiri altında kaldık biz!

Sosyal medyada ise konu 3 milyondan fazla kez paylaşıldı.

Ak parti ve MHP ise istismar olayına ve Cinayete yine sessiz kalması ile tepkilerin hedefi haline geldi.

MHP ve Ak partinin göçmen politikası ve Tüm mültecilerin kaçak yollar ile rahat şekilde dolaşmaları ve ülkeye girmeleri tepki çekerken, Cumhur ittifakının tahtı sallanmaya başladı.

Muhalefet partileri Hükumeti çözüm bulmaya zorlarken Ak parti ev MHP yapılan tüm çağrıları duymazdan geldiği görülürken, tek bir açıklama dahi yapılamaması tepki çekti.

Kızın babasına ise açıklamaların ‘da susması için para teklif edildiği ise gündeme bomba gibi düşüt.

Radikal İslam’ın yerleşmeye çalıştığı ihvancı terör gruplarının hakimiyet kurmaya çalıştığı Türkiye’de yorumculara göre Ak parti iktidarının son bulmasının ardından tüm bölgelerin hızlı şekilde askeri operasyonlar eşliğinde çözüleceği didia ediliyor.

CHP lideri ise tüm sorunları 2 yıl içinde çözeceğiz ve Suriyelileri ülkelerine göndereceğiz, Meral Akşener’de aynı şekilde seslendi ve barışcıl çözümler bulacağız burada kalmayacaklar diyerek açıklamalarda bulundu.

Ak parti ve MHP ise göçmenler ile ilgili tek bir çözümü henüz olmadı.