Ak partili yalakalar yine rezil oldu! Ne oldu bak Afganistan'dan çekildik! » Baykuş Haber
Connect with us

DÜNYA

Ak partili yalakalar yine rezil oldu! Ne oldu bak Afganistan’dan çekildik!

Günlerdir yazıyorum, yazdığım şu Afganistan’da bizin ne işimiz var..Bakın bunu derken tüm olaylara bütün olarak bakacaksınız. Joe biden evlatlarımızı ülkelerine getireceğim diyor..

 

 

Ve bunu sevin sevmeyin yapıyor.

Taliban etekli terör örgütü bebek katili bana göre. Hiçbir inancını taşımadığım bu grup aynı ortak değerimiz olmayan bu terör örgütü tarih verdi, cekilmeyen ülkeleri düşman sayarız dedi..

Sonra üzülerek bizin cumhurbaşkanlığı aciklama yaptı yani ak parti genel başkanı aynı inancı taşıyoruz taliban ile dedi..

İktidar gazeteleri hepbir ağızdan üfürmeye başladı, efendim Taliban ile şöyle iyiyiz böyle harika, orada kalmalı hatta bir sürü tiyatro anlattılar on günden fazladır..

Tüm gazete ve TV kanalları tarifi imkansız hayalleri anlattı ne oldu?

Dün itibariyle bitti birlikler geri gelecek.

Yahu zaten doğru olanda buydu ama bunu bile görmezden geldi kendisine gazeteci diyen hatta prof diyenler..

Sadece iktidarda mı var bu?

Elbette hayır bir grup kendisine Atatürkçü diyen derneklerde ucuz ama gerçekten aptalca bir açıklama yaparak orada olanlara destek olup, ülkede laiklik ve özgürlük gelecek demişti?

Ne oldu hepsi bitti bir anda..

Ama bu ilk değil bu hayal satma, geri vitesles ilk değil..

Peki ne olmalı?

İlk olarak bu süreç başlar başlamaz, tek bir askerimizi orada saldırı yada yaralanmasına göz yumamayiz diyebilir, hatta barış için görüşmeler yapılabilir di..

Ama bunlar olandı, Çin orada maden peşinde, Rusya orada altın peşinde bize bakılırsa ABD açıkladığı birgün sonra aynı benzer açıklamayı biz yapıyoruz. Yani bizim bir planımız yok..

ABD gittiği an bizde gidiyoruz..

Ama bakın iki gün sonra ak partide bazı yazarlar çekildik ama bir sor bakalım neden çekildik diyecek ama ABD çekildi ondan bizde çekildik diyemeyecek..

Bekleyip göreceğiz..

Ama biz bu resmi daha önce çok görmüştük. Ak parti yazarlarının işi zor..

Babakuş

Continue Reading
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *